Zubná sklovina je vplyvom stravy, životného štýlu a mechanického poškodenia za roky života obrovsky zaťažovaná, preto je dosiahnutie dokonalého stavu ústnej dutiny často problematické. Riešenie v podobe bielenia zubov v kombinácii so zubnou kefkou a pastou dokáže našťastie takéto bariéry medzi ľuďmi búrať. Bieliace pásiky sú jedným z najúčinnejších, jednoduchých, trvalých a rýchlych riešení, ktoré môžete aplikovať v domácom prostredí na získanie oslnivého a žiarivého úsmevu. Poďme sa spoločne o tom presvedčiť.

Pásiky na rýchle a jednoduché bielenie zubov

Chaos a stres, ktorý vytvára hektická doba a množstvo povinností v malom časovom horizonte, spôsobuje, že na seba a svoje telo nemáme čas. Bez adekvátnej starostlivosti však ľudský organizmus nedokáže dlhodobo fungovať, preto je hľadanie vhodných alternatív s uspokojivým výsledkom dôležité.

V prípade bielej zubnej skloviny sú takýmto možným riešením bieliace pásiky, o ktorých prítomnosti v ústnej dutine nikto nemusí ani len tušiť, takže si zuby môžete bieliť napríklad aj v práci za počítačom.

V podstate sú bieliace pásiky vyrobené zo špeciálneho pružného plastu, ktorý je pokrytý látkou (väčšinou gélom na báze peroxidu vodíka, prípadne karbamidu) schopnou aktuálne zafarbenie zubnej skloviny odstrániť. Toto unikátne bielenie zubov prebieha tak, že si pásiky nalepíte, priložíte na prednú časť vrchných aj spodných zubov a necháte aktívne látky pôsobiť v intervale 30 minút.

Pásiky je potrebné miernym tlakom prstov k zubom dôkladne pritlačiť, aby sa gél dostal do každej časti a bol schopný škvrny a zafarbenie úplne odstrániť. Samozrejme, aby bol proces viditeľný a uspokojivý, je lepšie ho opakovať niekoľko dní. Zafarbenie zubov je tiež u každého iné, preto veľa závisí od okolností. Podporiť výsledok môžete aj pravidelným čistením zubov a tým, že sa budete farbivám v potrave a nápojoch vyhýbať.

Výhody, ktoré si vy a vaše zuby zamilujete

Bieliace pásiky sú nielen jednoduchou a rýchlou formou odstránenia zafarbenia zubnej skloviny. Ide zároveň o cenovo dostupné riešenie, pri ktorom nestrácate čas ani peniaze. Bielenie zubov je tiež trvalé a výsledky môžete očakávať už po prvých dňoch, a to všetko v pohodlí domova.

Takéto bielenie zubov je bezpečné a dokonca k zubnej sklovine oveľa viac šetrnejšie ako mnohé na trhu dostupné a voľnopredajné zubné pasty. Pokiaľ teda hľadáte spôsob, ako svoje zuby rozžiariť, vďaka čomu ich nebudete musieť skrývať za smutnú tvár bez úsmevu, vyskúšajte bieliace pásiky.

Facebook Comments