Bez ohľadu na dôvody, ktoré nás k týmto krokom vedú, je nutné si fungovanie medzi štyrmi stenami čo najviac spríjemniť, v čom nám najlepšie pomáha organizácia a poriadok so správnymi úložnými systémami. Je ich mimoriadne veľa, no len kovové regály od Majster Regál vám pomôžu v jednoduchom naplnení tohto cieľa.

Aké výhody vám profesionálny a pritom veľmi jednoduchý systém tohto skladového riešenia ponúka?

1. Kovové regále na rýchlu optimalizáciu priestoru

Hlavnou úlohou, ktorú moderné skladové riešenie od Majster Regál ponúka, je maximálna optimalizácia priestoru. Tá je možná vďaka pevným kovovým štruktúram, ktoré sú vyrobené z odolného hliníka so zinkovou povrchovou úpravou a špeciálnym farebným náterom.

Kvalitné kovové regále sa dajú výškovo nastaviť, a čo je dôležité, zmontovať bez použitia skrutiek a komplikovaného náradia i postupu. Jednoduchým vsunutím konkrétnych dielov do seba si môžete vytvoriť v blízkosti steny a po celej jej výške dokonalý úložný priestor, ktorému môžete doslova naložiť.

Výškovo nastaviteľné police sú dostupné s nosnosťou až do 800 kg (v závislosti od zvoleného modelu), aby však police a regály získali pri uložení potrebného množstva vecí aj stabilitu, je vhodné myslieť na ich optimálne rozloženie. V priebehu niekoľkých minút je tak možné a vďaka kovovým regálom optimalizovať akýkoľvek priestor v domácnosti alebo firme.

Foto: majster-regal.sk

2. Bezpečné úložisko pre vaše potreby

Nožiny alebo nosné stĺpiky regálového systému sú vyrobené z rovnako kvalitných oceľových profilov a obojstranne upravené tak, aby ich bolo možné akokoľvek nastaviť a prispôsobiť aktuálnemu priestoru. Jednotlivé police sú vyrobené z oceľového plechu alebo pevného drôtu. Vybrať si však môžete aj BULLRACK RIVET bezskrutkový kovový regál s drevenou MDF policou, ktorá vám ponúka kombináciu zásuvného nitového systému a robustnej oceľovej konštrukcie v rôznej veľkosti, so špeciálnou zinkovou povrchovou úpravou a možnou záťažou do 600 kg na policu.

Foto: majster-regal.sk

3. Univerzálne skladové doplnky na zefektívnenie úložných priestorov

Aby ste mohli skladový systém kovových regálov naplno a čo najviac využiť, je dobré a možné ho v závislosti od účelu obohatiť a doplniť aj o širokú škálu príslušenstva, respektíve univerzálne skladové doplnky, medzi ktoré najčastejšie patrí a môžete si ich na stránke Majster Regál vybrať:
● boxy na náradie;
● držiaky na stenu;
● držiaky na víno;
●kartónové krabice;
● a rôzne úložné boxy.

Foto: majster-regal.sk

Všetko príslušenstvo je navrhnuté a dostupné tak, aby čo najlepšie organizovalo policu a celý regálový systém, čím sa priestor nielen optimalizuje, ale tiež pracuje a funguje v interiéri omnoho efektívnejšie.  Ak preto hľadáte pre svoj domov, firmu, garáž alebo sklad kvalitné skladové riešenie, kovové regály s vysokými nosnosťami na jednu policu sú pre vás ako stvorené.

Facebook Comments