minulom článku sme vám prezradili, ako môže vyzerať dokonalá domáca idylka vo dvojici. Romantických filmov je neúrekom, ako si vybrať správne na váš filmový Valentín? Nezabudnite najskôr pripraviť zázemie na nerušený večer, stlmte svetlo, zahaste cigarety a pripravte sa na bezdymovú zábavu. K filmovému večeru určite nepatria cigarety a ak už dospelí fajčiari nedokážu alebo nechcú prestať s fajčením cigariet, môžu siahnuť po bezdymovej alternatíve v podobe technologickej vychytávky IQOS ILUMA.

Filmy, ktoré vám urobia nádherný večer
Pozrime sa najskôr na starú dobrú klasiku. Medzi takými filmami nemôže chýbať aj hviezdne obsadenie obľúbených hercov. Klasiky – Hriešny tanec, Pretty Woman, Juh proti Severu, Notthing Hill, Keď Harry stretol Sally, Samotár v Seattli, Láska nebeská, Štyri svadby a jeden pohreb, Denník Bridget Jones, Osobný strážca, Po čom ženy túžia, Medisonské mosty, Prázdniny – si nájdu priaznivcov aj medzi ženami a rovnako i páni si nájdu niečo pre seba.

Nemusíte však vsadiť výhradne len na silnú romantiku. Ak sa chcete poriadne zasmiať tak Francúzi robia skvelé filmy. Určite si poviete, veď kto by nevidel Nedotknuteľných. Áno, určite si ich pozrite aj viackrát. My však máme ešte ďalší tip a to o podarených rodičoch Verneuilových, ktorí majú štyri dcéry a dalo by sa povedať, že ich výchova je prudko konzervatívna. Nasmejete sa na filme Čo sme komu urobili z roku 2014 a potom ešte na pokračovaní z roku 2022 Čo sme komu všetci urobili. A poďme preč z francúzskej produkcie za „veľkú mláku“. Vynikajúca je aj komédia Moja tučná grécka svadba a jej už zrejme slabšie, ale stále dobré pokračovanie z roku 2016.

Z tých novších filmov stojí za zmienku taktiež romantická dráma Predtým, ako som ťa poznala s úžasnou Emiliou Clarkeovou a Samom Claflinom, na ktorých sa budete zabávať celým filmom. I keď záver je možno smutný, nechceme vám však prezradiť viac, určite si tento tip dajte na váš zoznam.

Odštartujte romantiku seriálmi – aspoň budete mať o program na dlhé večery postarané. A ak by ste chceli niečo drsnejšie, tak práve tieto dni vyšla ďalšia séria obľúbeného – miestami psychotického, ale aj romantického – trileru Ty (You), kde v jednej časti hlavného hrdinu Joa budete milovať a vzápätí v tej druhej nenávidieť. Penn Badgley ako Joe tu podáva fascinujúci výkon a jeho posadnutosť vám nedá spať.

Farebný valentínsky ošiaľ

Poďme ešte na slovíčko k dospelým fajčiarom. Ich zlozvyk dokáže potrápiť aj ich polovičky. Spomínali sme bezdymovú alternatívu IQOS ILUMA, ktorá prišla na slovenský trh koncom minulého roka v troch prevedeniach.

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA ponúka päť farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver ešte tretie prevedie v podobe IQOS ILUMA ONE a jej päť farebných variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red.
Púzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Skvelý tip pre dospelých fajčiarov a to nielen na Valentína, taktiež ako valentínsky darček a výzva, ako dať klasickým cigaretám stopku.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Facebook Comments