Že vám ešte niečo chýba? A dokonca pre vašu partnerku? Tak nech zabránite katastrofe, máme pre vás niekoľko nápadov na „last minute“ darčeky.

Oblečenie, či nezabudnuteľný zážitok

Začneme oblečením. Áno, kupovať oblečenie pre druhého človeka bez toho, aby si ho dotyčná osoba mohla vyskúšať, je niekedy náročné, ale stačí, že si vyberiete správny druh oblečenia a správnu veľkosť určite trafíte.

Pochopiteľne tak spoločenské šaty asi kupovať nebudete (ale ak si na to trúfate, tak vám brániť nebudeme), ale napríklad legíny, či iné obtiahnuté nohavice sa celkom dajú trafiť aj takto „naslepo“. Podobne na tom sú aj v súčasnosti populárne rôzne oversize kúsky, napríklad svetre.

Ak má vaša partnerka rada zážitkové darčeky, môže byť pre ňu skvelým darčekom vyhliadkový let lietadlom. Je to predsa len iný zážitok z letu ako pri cestovaní na dovolenku. Len sa pochopiteľne nesmie báť výšok.

Konečne by ste sa mohli odhodlať na tú dlho odkladanú rekonštrukciu

Alebo ju poteší skôr nejaká zmena v domácnosti? Ak už dlho uvažujete o rekonštrukcii, ale nechcete prerábať všetko naraz, môžete začať napríklad spálňou. Nový nábytok do spálne vrátane priestrannej a pohodlnej postele ju určite poteší.

A takáto prerábka spálne ani nie je náročná. Stačí, aby vám niekto pomohol s nábytkom a zvládnete to kľudne aj v rámci jedného dňa. Pre nerušený spánok aj počas leta, keď chcete vetrať cez otvorené okno a zároveň nechcete, aby vás obťažoval rôzny hmyz, môžete pridať aj praktické siete proti hmyzu.

Možno ju najviac poteší to, že začnete riešiť svoj zdravotný problém

A možno by vašu partnerku najviac potešilo niečo, čo nie je pre ňu, respektíve sa jej to týka len nepriamo. Ak máte dlhodobo problémy v spálni kvôli nejakému vášmu zdravotnému problému, nebolo by načase sa ho zbaviť?

Či už pôjde o operáciu uzdičky, ktorá síce v pokojnom stave nespôsobuje žiadne ťažkosti, ale pri sexe sa v súvislosti s ňou môže prejaviť množstvo problémov, či záväzok, že zmeníte svoju životosprávu ak váš nezdravý životný štýl má vplyv na vašu schopnosť dosiahnuť a udržať si pevnú erekciu, alebo čokoľvek podobné, nie je to síce nič hmotné, ale rozhodne dôležité. A nielen pre vás, ale aj pre váš vzťah a teda aj pre vašu partnerku.

Facebook Comments