Páni, priznajte sa! Kedy začínate s vianočnými nákupmi? A kedy vás zasiahne duch Vianoc? Kým naše drahé polovičky už v novembri majú presný plán na 24. decembra a zoznam darčekov je zabalený v bezpečí tajnej skrýše, my po celý čas dúfame, že tých povinností budeme mať čo najmenej. A ony nám na oplátku rady prenechajú možno len dochutenie kapustnice a zaobstaranie kapra na štedrovečerný stôl. Ale teraz vážne, vyhrňte si rukávy, vianočný ošiaľ je tu a vy si ho môžete užiť bez stresu a dymu. Kto povedal, že Vianoce by nemohli byť len o pokoji a relaxe a bez zbytočných naháňačiek? Vianočnú pohodu si doprajte už skôr a myslite v prvom rade na to, aby ste sa cítili dobre. Zájdite si na punč do mesta, vybehnite na predstavenie, do kina, doprajte si rozptýlenie s priateľmi a nezabudnite na večierky. Aspoň na jeden si tento rok zájdite.

Najkrajšie sviatky v roku by nemal sprevádzať stres. Keď naň totiž príde, tak sa zvyknú prejaviť naše zlozvyky. Určite to nie je len o Vianociach, koncom roka prichádza oveľa viac povinností v práci, chceme všetko stihnúť, blížia sa uzávierky a termíny v kalendári sa začínajú prekrývať. A práve vo vypätých situáciách mnohí ľudí siahne po cigaretách, stres je totiž spúšťačom aj tohto zlozvyku. Dospelí fajčiari, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať s klasickými cigaretami, však môžu siahnuť po alternatíve. A hoci nie sú bezdymové zariadenia bez rizika, pretože obsahujú nikotín a sú návykové, stále zostávajú lepšou voľbou ako fajčenie cigariet.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú telu nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov. Foto: Ľubomír Rendár

Vyššia úroveň z užívateľského zážitku v podobe bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA

Mimochodom, nakupovanie vianočných darčekov vás môže tiež poriadne vystresovať, najmä ak netušíte, po čom siahnuť. Mnohí sa potešia luxusnej kozmetike či elektronike, obzvlášť sú v kurze technologické vychytávky, ktoré majú navyše originálny dizajn a revolučnú technológiu. Jedným takým tipom pre dospelých fajčiarov a užívateľov bezdymových zariadení môže byť absolútna novinka, ktorá prišla na slovenský trh v podobe bezdymového zariadenia IQOS ILUMA. A to je vynikajúca správa, pretože vďaka IQOS ILUMA môžu mať dospelí fajčiari bezdymové sviatky! To nakoniec ocení aj ich okolie, pretože bezdymové zariadenia IQOS neprodukujú cigaretový dym, a tak nevzniká nevábny cigaretový zápach, ktorý by sa držal vo vlasoch, na pokožke, ale aj oblečení a v interiéri.

Aké budú tohtoročné Vianoce? Určite môžu byť bezdymové. Foto: Ľubomír Rendár

IQOS ILUMA ponúka tri druhy zariadení a to IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Všetky tri využívajú prelomovú technológiu indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Táto technológia nahrieva tabak zvnútra. Nie je teda potrebné ani čistenie zariadenia, čo dospelých užívateľov bezdymových zariadení určite poteší. IQOS ILUMA tabak nespaľuje, ale iba nahrieva, čím nevzniká žiadny dym a ani popol. Naopak, pri používaní bezdymových zariadení vzniká aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Tieto bezdymové zariadenia bez nahrievacej čepele ponúkajú čistejší spôsob ohrevu priamo zo stredu náplne. Dospelí užívatelia si môžu vychutnať konzistentnejší zážitok bez zvyškov tabaku. Produkt nie je kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami IQOS. Príjemné zemité farby a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a dospelí fajčiari a užívatelia bezdymových výrobkov si môžu vybrať zo širokej škály prevedení.

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA má na výber z piatich farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver IQOS ILUMA ONE a jej päť farebnýc variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red.

Puzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v IQOS predajniach a v online predaji od 16. novembra 2022 a od 1. decembra 2022 na ďalších vybraných predajných miestach.

Doprajte si sviatky bez dymu. Technologická vychytávka, moderný dizajn a alternatíva pre dospelých fajčiarov – IQOS ILUMA. Foto: Ľubomír Rendár

Facebook Comments