S prvotriednymi technológiami od značky Braun budete upravení podľa vlastných predstáv od hlavy po päty. Pridajte si ich na zoznam vianočných prianí alebo nimi potešte ďalších pánov v rodine.

Holenie, úprava chĺpkov alebo dokonca aj celková epilácia sú už bežnou rutinou mnohých mužov. Muži radi upravujú svoje fúzy a vlasy nielen podľa trendov, ale aj podľa svojej nálady a čoraz častejšie sa starajú i o svoje telesné ochlpenie. Či už uprednostňujú dokonalý strih, hladkú pokožku bez chĺpkov alebo radi striedajú styling a sledujú čo je ,,in“, prístroje značky Braun splnia všetky ich túžby a potreby.

Upravený džentlmen – dokonalá vizitka
Moderné holiace strojčeky si poradia nielen so sexy strniskom alebo bezchybne hladkou pokožkou, ale hravo zvládnu aj najnovšie trendy. Pamätajte však na to, že práve výber správneho holiaceho strojčeka a používanie správnych techník holenia zohrávajú dôležitú úlohu pri predchádzaní zarastaniu chĺpkov, vzniku pupienkov a podráždeniu pokožky. Braun Series 9 Pro je v tomto prípade ideálny pomocník, má totiž jedinečnú sonickú technológiu, ktorá holí šetrne a ľahko si poradí s trojdňovým či týždňovým strniskom. Nadšencov technológií určite nesklame holiaci strojček Braun Series 7, ktorý si poradí s holením aj na tých najnedostupnejších miestach a to vďaka hlavici Flex 360°. Technológia AutoSense, automaticky prispôsobuje výkon holiaceho strojčeka hustote fúzov, čím zabezpečuje hladké oholenie aj tých najtvrdších fúzov.

Náš tip: Braun Series 9 Pro s nabíjacím púzdrom PowerCase
Dokáže oholiť i fúzy rastúce pod nižším uhlom – inovatívna hlava ProHead so zastrihávačom ProLift totiž nadvihne a zastrihne viac fúzov, čo urýchli proces holenia. Špeciálne zastrihávače si navyše poradia s rôznymi typmi fúzov, takže nie je potrebné žiadne miesto opätovne oholiť. Skvelým doplnkom je nabíjacie púzdro PowerCase , ktoré umožňuje priamo nabíjať holiaci strojček a používať ho aj na cestách, čo je mimoriadne praktické. Je tiež vybavený čistiacou stanicou SmartCare Center, ktorá strojček hygienicky vyčistí, premaže ostrie, vysuší a dobije. V cene od 479 eur.

Zmena vzhľadu so šikovnými zastrihávačmi
Pokiaľ ide o styling, vo všeobecnosti rozlišujeme 3 rôzne typy zastrihávačov: zastrihávače vlasov, zastrihávače fúzov a zastrihávače na starostlivosť o telo. Zastrihávače fúzov ponúkajú lepšiu presnosť a viac možností stylingu vďaka rôznym nadstavcom. Zastrihávač na starostlivosť o telo sa zase používa na zastrihávanie a odstraňovanie ochlpenia z oblastí, ako je hrudník, chrbát, ruky, nohy a intímne oblasti.

Či už ste konzervatívny zástanca jedného spôsobu úpravy vlasov a brady, alebo radi experimentujete a meníte svoj vzhľad, zastrihávač Braun Series X poskytne prvotriednu

starostlivosť – bol navrhnutý na jednoduché a rýchle skrotenie fúzov a chĺpkov pomocou jediného zariadenia. V cene od 49 eur je vskutku parádnym tipom na darček. Super prekvapením môže byť aj všestranný Braun zastrihávač MGK. Ten si poradí s úpravou vlasov, fúzov a chĺpkov kdekoľvek na tele. Je ešte ostrejší, rýchlejší a výkonnejší ako predchádzajúce zastrihávače Braun – a to vďaka širšej ploche zastrihovania.

Náš tip: Braun zastrihávač fúzov BT na bezchybnú úpravu a tvarovanie
Vykúzli dokonalý styling a perfektné tvarovanie akéhokoľvek strihu brady. Je ešte ostrejší, rýchlejší a výkonnejší ako predchádzajúce zastrihávače Braun. Precízna úprava fúzov nebola nikdy jednoduchšia! V cene od 84 eur.

Skroťte vlasy, fúzy a chĺpky od hlavy až po päty
Ako vyplýva z prieskumov, ochlpenie na mužskom tele nie je veľmi populárne, najmä mladí muži si čoraz častejšie holia hrudník a intímne partie, nielen podpazušie. Nájdu sa aj páni, ktorí sa zbavujú chĺpkov na nohách. Dámy tiež oceňujú, pokiaľ sa ich polovičky o seba starajú, za nesexy považujú napríklad chlpatý chrbát.

Náš tip: Braun zastrihávač na telo BG
Dá sa bezpečne používať aj na tých najcitlivejších miestach mužského tela – ako sú intímne oblasti, chrbát, či hrudník. Tú sú chĺpky jemnejšie a pokožka citlivejšia a práve tento zastrihávač je expert na to, aby úprava bola komfortná a šetrná. V cene od 49 eur.

Facebook Comments