Nadchnite sa vínami z butikového vinárstva Világi Winery. Nielenže sa vyznačujú celoročným prísunom slnečných dní a teroirrom na území troch riek – Dunaj, Hron a Ipeľ –, ale do vienka dostali aj jedinečnú vulkanickú mineralitu, vďaka ktorej sa o nich zvykne hovoriť, že sa rodia na láve.

Výnimočná vulkanická chuť
Vulkanická pôda, ktorá je dedičstvom pohoria Burda v tesnej blízkosti vinárstva, je prirodzene obohatená o miocénové usadeniny a andezit sopečného pôvodu. Geografické podmienky dávajú vínam Világi Winery špecifickú vulkanickú chuť, ktorú objavíte vo všetkých radoch vín butikového vinárstva. Oceníte ich v tichých vínach aj v bublinkách šarmantného frizzante či veľmi elegantného sektu.

Zážitok všetkých zmyslov
Vínne rady butikového vinárstva Világi Winery nesú označenie Modern balance a Terroir selection. Oba rady sa vyrábajú s úctou k prastarým vinárskym tradíciám a na základe najnovších odborných poznatkov. Vína môžete ochutnať priamo vo vinárstve v Chľabe a pripraviť tak pre seba, svoju rodinu, priateľov či biznis partnerov niečo skutočne extra. Na výber máte hneď niekoľko možností: degustácie, vínne večere, eventy pre uzavretú spoločnosť. Využite príležitosť spoločne si vychutnať jedinečné vína v očarujúcom prostredí vulkanických kopcov s výhľadom na majestátny Dunaj. Úžasný vzduch, prekrásne prostredie a rozľahlé vinice budú balzamom na dušu.

Darujte pod stromček víno
Cenovo zvýhodnené degustačné sady, ktoré navrhol profesionálny someliér tak, aby boli perfektnou ukážkou vín z radov Terroir selection a Modern balance, sú ďalšou skvelou možnosťou, ako ochutnať vína Világi Winery. Rad Terroir selection sa odporúča pre milovníkov vín, ktorí vyhľadávajú plnú chuť a archívny potenciál, ľahší charakter radu Modern balance zasa prinesie výnimočný zážitok na každodennú konzumáciu kvalitného vína.

Radi by ste vyrazili do butikového vinárstva Világi Winery alebo si objednali jednu zo zvýhodnených degustačných sád? Navštívte webové stránky www.vilagiwinery.sk, na ktorých zistíte všetko, čo vás zaujíma.

Facebook Comments