Nehovoriac o tom ak má vaša partnerka nejaký sviatok teraz na jeseň a vy už potrebujete rozmýšľať aj nad darčekom na Vianoce. Našťastie máme pre vás viacero rôznych tipov na darček, z ktorých si buď vyberiete, alebo vás minimálne inšpirujú k nákupu niečoho iného.

Šperkami nikdy nič nepokazíte. A čo takto niečo nezvyčajné?

Začnime obľúbeným darčekom všetkých žien, šperkami. Nemusí ísť pritom o kúsky, ktoré zhltnú minimálne jednu vašu výplatu. Krásne šperky nájdete aj v oveľa prívetivejších cenových reláciách. To platí napríklad o náušniciach Oliver Weber, ktoré majú naozaj široký cenový rozsah a tak sa ako darček hodia na menej významné aj na tie významnejšie príležitosti.

Poďme však na niečo netradičnejšie. Ak má vaša partnerka rada rôzne hlavolamy a rada dáva zabrať svojim mozgovým závitom, kúpte jej overenú klasiku, puzzle. Samozrejme, nejaké väčšie, napríklad puzzle 3000, aby skladanie bolo skutočnou výzvou. Pri puzzle môžete v prvom rade stráviť príjemné dlhé zimné večery a keď budú hotové, môže ísť o jedinečnú ozdobu vašej steny.

Módny doplnok, praktický darček do domácnosti alebo romantický pobyt?

Vráťme sa teraz k „typickejším“ darčekom pre ženu. Ak chcete pre vašu partnerku kúpiť niečo praktickejšie ako šperky, čo takto navštíviť predajňu (alebo eshop) s kvalitnými talianskymi koženými kabelkami? Každá žena vám potvrdí, že dobrých kabeliek jednoducho nikdy nie je dosť.

Keď už hovoríme o praktickejších darčekoch, dobrou voľbou býva aj niečo užitočné do domácnosti. Napríklad prehoz na posteľ. Ten ochráni posteľnú bielizeň a pritom bude skvelým dizajnovým prvkom v každej spálni. A mimochodom, určite aj vaša partnerka má dni, keď ráno nestíha ustlať posteľ. Prehoz pomôže aj v takýchto situáciach.

A na záver ešte jeden tip ak chcete vašej partnerke dopriať nejaký pekný zážitok. Vezmite ju na romantický wellness pobyt, napríklad do Piešťan. Hotel Park Piešťany vám ponúkne všetko, čo od wellness pobytu očakávate a určite budete spokojný vy a hlavne vaša partnerka.

Facebook Comments