Veľakrát je to hlavne o správaní, ale nebudeme si klamať, rozhodovať môže aj to, ako vyzeráte a ako pôsobíte.

Zmena účesu dokáže urobiť veľa

Dobrou správou je, že zatiaľ čo svoju povahu a správanie je niekedy zmeniť naozaj ťažké, nasledujúce veci môžete zmeniť celkom jednoducho. To znamená, že celkom jednoducho môžete zvýšiť svoju šancu na úspech u opačného pohlavia.

Začnime účesom. Ten býva často korunou krásy a týka sa to aj mužov. Nebojte sa prispôsobiť svoj účes módnym trendom a samozrejme, pravidelne si vlasy umývať. Okrem toho, že mastné vlasy nevyzerajú vábne už na pohľad ak ešte aj fajčíte vo väčšej miere a aplikátor MR.Blast tak patrí k vašej „povinnej výbave“ pri odchode z domu, dym z cigariet bude z neumytých vlasov zaručene cítiť.

Trápiť by vás nemali ani prípadné šediny, či plešina. Lepšie ako tieto „nedostatky“ rôznymi spôsobmi skrývať, je zmeriť sa s nimi a sebavedomo ich „nosiť“. Mimochodom, ak nosíte bradu, starostlivosť sa týka aj tej.

Vaša pokožka vám môže pridať nechcené roky

Ani starostlivosť o pleť by nemala čisto ženskou záležitosťou. Ak teda nechcete, aby ste kvôli vašej pokožke vyzerali staršie, než v skutočnosti ste. Dôležitá je hlavne jej hydratácia a ochrana pred silným slnkom.

V prípade, že sa u vás vyskytne nejaký dermatologický problém, napríklad nepríjemná mykóza nechtov, treba ho čo najskôr riešiť. Nejde totižto len o vzhľad, ale aj o zdravie. A často je skoré riešenie problému oveľa jednoduchšie ako v prípade, keď budete čakať na zhoršenie stavu. A keď už sme pri nechtoch, špina za nechtami rozhodne nie je v poriadku.

Upratať si je potrebné v šatníku a aj v celej domácnosti

Starať sa je potrebné nielen o seba, ale aj o svoju domácnosť. Bunda IXON, či nebodaj spodné prádlo porozhadzované kade tade po izbách žiadnu ženu neohúri, skôr naopak. To iste platí aj o neumytých riadoch a neporiadku všeobecne.

Keď už sme spomenuli oblečenie, tak pripomenieme, že okrem toho, aby bolo upratané, malo by byť aj moderné a vhodné pre váš typ postavy a taktiež pre príležitosť, na ktorú si ho obliekate. V poľovníckych potrebách môžete nájsť oblečenie vhodné na rôzne outdoorové aktivity, ale ak idete večer do mesta, mali by ste sa obliecť elegantnejšie.

Platí to aj pre prípad, že si „len“ idete s kamarátmi zahrať elektronické šípky do vášho obľúbeného podniku. Nikto od vás nebude čakať, že prídete v obleku, ale nemali by ste ani vyzerať ako keby ste sa práve vrátili z vysokohorskej túry. Veď čo ak stretnete nezadanú dámu, ktorá vás zaujme?

Facebook Comments