Podobne ako dámy, aj páni sa snažia vôňou zaujať svoj protipól a dať tak okoliu najavo, že sú odlišní. Ktoré pánske parfumy sa oplatí mať doma?

Toaletná voda Eros od značky Versace

Nechajte sa pohltiť zmyselnosťou gréckeho boha lásky Erota. Ikonická značka Versace priniesla túto vôňu na trh s cieľom podnietiť v každom mužovi silu, príťažlivosť a túžbu. Nie je preto divu, že ide o intenzívnu vonnú kompozíciu, ktorá zanecháva veľmi silný dojem.

Základ toaletnej vody tvorí céder, sladká vanilka a dubový mach. Srdce vône tvorí fazuľa tonka, pelargónia a ambroxan. Všetko je doplnené čerstvou mätou, šťavnatým talianskym citrónom a zeleným jablkom.

TIP: Pri skúšaní vône si nenastriekajte vzorku na zápästie, ale na miesto, kde vôňu obyčajne nosíte. Zvyčajne ide o krk, kde parfumy často voňajú inak ako na zápästí. Vďaka tomu budete mať lepšiu predstavu o tom, aká je vôňa v skutočnosti a ako sa vyvíja počas dňa.

Parfum Fahrenheit od značky Dior

Niektoré parfumy pre mužov sú také intenzívne, že sa na nich odvážia len tí najodvážnejší. A jedným z nich je Fahrenheit od svetoznámej značky Dior. Súčasnú podobu vône vytvoril v roku 2014 parfumér módneho domu Dior François Demachy. Rozhodol sa v parfume skombinovať výnimočné ingrediencie v nezvyčajných kontrastoch. Výsledkom je vôňa pre silných a sebavedomých mužov.

Základ parfumu tvorí bourbonská vanilka, ktorú obklopuje koriander, rasca, rum a lístky fialky. Táto nádherná kompozícia je potom doplnená vôňou semišu, sladkého drievka a sicílskej mandarínky.

Toaletná voda Acqua di Giò Pour Homme od značky Armani

Túžite po pozornosti? Potom pre vás bude zásahom do čierneho Acqua di Giò Pour Homme. Táto osviežujúca citrusová vôňa vo vás vyvolá príjemné pocity slobody a sily a vyslúži si aj obdivné pohľady okolia. Preto je táto iskrivá toaletná voda vhodná najmä pre odvážne povahy, ktoré sa neboja vyskúšať trochu netradičnú vôňu.

Acqua di Giò Pour Homme je postavená na vôni pačuli, bieleho pižma, lišajníka, cédru a jazmínu. Srdce vône je plné rozmarínu, bambulníka, ruže a koriandra. Hlavu tvoria tóny citróna, neroli, limetky a bergamotu.

TIP: Skombinujte svoj pánsky parfém a dámsku voňavku so svojou partnerkou. Dokonalý súlad vôní zaručí jedinečný zážitok.

Facebook Comments