Či už vo forme miešaného nápoja alebo samotne, jemne šumivé víno je vždy správnou voľbou. Do dobrej spoločnosti prichádza veľmi zaujímavý hosť v podobe šarmantného páru Mr. & Mrs. Frizzante. Toto dynamické a mladistvé perlivé víno prináša chuť tropického ovocia a postará sa o elegantnú a uvoľnenú atmosféru.

Skvelý spoločník
V dúšku vína Mr & Mrs. Frizzante možno objaviť sladkasté tóny zrelej marhule a broskyne, čo ho robí dokonalou voľbou nielen pre špeciálne príležitosti ako aperitív, ale aj na grilovačky či párty. S každým ďalším sústom pocítite príjemnú chuť muškátu s vôňou jarných kvetov. Vôni dominujú orientálne korenia, ovocie so žltou dužinou, kvety a med. Perlivé bublinky a správna teplota robí z nášho frizzante skvelého spoločníka.

Je to gurmán!
Šumivé víno sa chuťovo hodí k hydine, rybám či k syrom a najlepšie urobíte, ak ho budete podávať vychladené na teplotu 8 až 10 stupňov Celzia v pohároch na Prosecco, alebo na sekt. Ak nechcete Mr. & Mrs. Frizzante podávať samostatne, môžete perfektne poslúžiť na miešané drinky, vďaka ktorým posuniete vašu párty na ďalší level. Perlivé víno, obzvlášť tak chutné a výrazné, ako je to naše, môžete použiť na miešané drinky ako Aperol, Pink Chevrolet alebo Mimoza. A ak vám vo fľaši trochu ostane, skúste si naservírovať bublinky k raňajkám a urobiť si tak výnimočný brunch. Garantujeme, že objavíte nový dôvod, prečo sa napríklad cez víkend tešiť na raňajky.

Pozrite si kompletnú ponuku vín Világi Winery na webových stránkach www.vilagiwinery.sk.

 

Facebook Comments