Domáce Cold Brew
Povedzte svojmu baristovi, že vás nejaký čas neuvidí. S týmto kávovarom GrowlerWerks si teraz môžete pripraviť svoju kávu Cold Brew v kaviarenskej kvalite priamo doma, vo vlastnej kuchyni. Jeho ovládanie je úplne jednoduché: naplňte vrecko pomletou kávou, pridajte studenú filtrovanú vodu a nechajte kávu počas noci lúhovať v chladničke. Ráno stačí použiť bombičku s oxidom uhličitým, pretrepať a pomocou páky si načapovať svoju vlastnú dokonale spracovanú, krémovú a osviežujúcu studenú kávu s perfektnou penou. Aj vaša peňaženka sa vám poďakuje, rovnako ako každý, kto bude mať to šťastie dať si s vami pohár domáceho Cold Brew. (foto: uncommongoods.com)

Viac než len budík
Chceli by ste mať doma budík, ktorý by nebol iba budíkom? Tento budík dokáže viac, ako len zobudiť vás. Jeho funkcie sa postarajú o to, aby ste sa dobre vyspali a zobúdzali sa oddýchnutí. Hovorí sa, že dobré ráno v skutočnosti začína rutinnými návykmi pred spaním. Pri zaspávaní zapnite na budíku nočné teplé svetlo, alebo ak potrebujete úplnú tmu, použite režim zatemnenia. Keď už budete v posteli, zapnite si zvuk – napríklad biely šum, klasickú hudbu alebo rozprávku – aby vás uspával. Ak chcete, môžete na budíku prehrávať svoju vlastnú hudbu alebo obľúbený podcast z akéhokoľvek zariadenia s pripojením Bluetooth. Funkcia časovača spánku sa postará o to, aby sa prehrávanie samé vyplo. Ráno vás budík jemne zobudí v dvoch fázach. Najprv vás zo spánku prebudia jemné zvuky a o deväť minút neskôr vás výraznejší tón upozorní, že je čas vstať a zažiariť. (foto: uncommongoods.com)

Napite sa z medúzy
Jedinečný tvar kokteilových pohárov v tvare medúzy dodá štýl každej vašej letnej párty a bude vizuálnym zážitkom pre všetkých vašich zákazníkov, rodinu i priateľov. Spodná časť pohárov má tvar deviatich chápadiel medúzy. Päť z nich tvorí oporný pilier, ktorý je zároveň stopkou samotného tela martini pohára s objemom 150 mililitrov. Vyrobené sú z vysoko borosilikátového skla, ktoré neobsahuje olovo. Tento materiál zabezpečuje odolnosť výrobku voči extrémne nízkej či vysokej teplote. Poháre sú hladké, elegantné a vysoko priehľadné, vďaka čomu sa zvýrazní farebnosť kokteilu. (foto: amazon.com)

Prenosná vonkajšia pec
Gril bol zosadený z trónu kráľa v príprave jedla v exteriéri. V tohtoročnej sezóne ho nahrádza Gozney Roccbox – dokonalá vonkajšia pec. Vďaka hrubému kamennému základu outdoorovej pece Gozney Roccbox, dokonalej izolácii a unikátnemu prúdeniu ohňa si môžete vychutnať perfktné výsledky vášho kulinárskeho umenia. Pec ponúka pohodlie plynu a tradíciu drevného ohňa. Štandardne je dodávaná s plynovým horákom a v rámci doplnkového príslušenstva si môžete zakúpiť odnímateľný horák na drevo. Dokážete v nej pripraviť nespočetné množstvo vynikajúcich receptov – od pizze cez grilované krídelká až po stejk pečený na dreve. Pec má zabudovaný teplomer a vyhriať ju viete až na päťsto stupňov Celzia. Izolácia tepla a vonkajšia silikónová úprava plášťa znižujú nebezpečenstvo popálenín pokožky, napríklad u detí. Pozvite priateľov na garden párty a pripravte im znamenité jedlo ako z pravej talianskej reštaurácie. (foto: gozney.com)

K téme:

Vychytávky pre hladných, opatrných aj hravých
Vychytávky pre fanúšikov boxu a multimédií
Vychytávky pre zdravie, zábavu a šport

Facebook Comments