Astronomické hodinky
Fascinujúce hodinky navrhol skúsený majster hodinár Ludwigom Oechslinom a sú súčasťou jedinečnej kolekcie Blast. Unikátne predstavujú rotáciu Mesiaca, pohyb zemegule okolo Slnka, zobrazujú svetový čas, duálny čas, lunárne cykly, grafické znázornenie pribúdania a ubúdania Mesiaca, ale aj jeho vplyv na príliv a odliv.

Foto: Ulysse Nardin

Puzdro Black Blast
Na rozdiel od predchádzajúcich edícií, umiestnených v mohutných platinových alebo zlatých puzdrách, nový 45 milimetrový model je v čiernom keramickom a titánovom obale. Kombinácia ružového zlata s čiernym titánom v geometrickom puzdre a ultra úzkom ráme pôsobí elegantne a zároveň luxusne. Klenuté sklíčko bolo vyrobené zo zafírového kryštálu a jeho súčasťou je 18 karátový ružový kruh, na ktorom je vyrytých 31 dní v mesiaci. Pozadie hodiniek z aventurínového skla pripomína trblietajúcu sa nočnú oblohu. Ukazovateľ dátumu aj hodinová a minútová ručička sú vyplnené luminiscenčným materiálom.

Foto: Ulysse Nardin

Limitovaná edícia
Exkluzívne hodinky Blast Moonstruck sú z limitovanej edície v neuvedenom množstve. V ponuke sú s čiernym remienkom z kože aligátora alebo so zamatovým a gumeným náramkom so skladacou čiernou sponou. Maloobchodná cena 73 tisíc eur.

Mohlo by vás zaujať:

Najtenšie hodinky na svete majú hriešne parametre aj cenu
Excalibur „Glow Me Up“ – luxusné hodinky v cene malého bytu
Hodinky Legacy Machine Perpetual. Večný kalendár ako mechanický zázrak

Facebook Comments