Zalando spolu so skupinou rôznorodých mladých talentov a kreatívcov zo Slovenska, Chorvátska, Slovinska a Litvy sa snaží inšpirovať a umožniť slovenským milovníkom módy objaviť radosť z vyjadrovania sa prostredníctvom módy.

Najnovšia Zalando kampaň je zameraná na pozitívnu energiu a užívanie si maličkostí, ktoré robia leto takým výnimočným, ako je relax pri mori, výber nových plaviek na novú  sezónu, nájdenie dokonalej bežeckej trasy okolo jazera alebo zdieľanie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi v meste.

Zalando prepája oslavu leta s oslavou svojho prvého výročia na trhu. V spolupráci s talentami zo strednej a východnej Európy vytvára kampaň odzrkadľujúcu miestny štýl a približuje sa tak slovenským zákazníkom. V rámci kampane sa predstavia: slovenský influencer Expl0ited, slovenská modelka a tanečníčka Yasmine Taty a hudobníci Zea, Yael  a Emma Drobná, hudobníci z Litvy Monique a Donny Montell, litovská aktivistka za body positivity a duševné zdravie Dovilė Tiriūtė, slovinské hudobné duo Zala & Gašper, chorvátsky herec Slavko Sobin a moderátorka, hudobníčka a sociálna aktivistka Ida Prester.

Emma Drobná uviedla: „Je skvelé opäť, po takmer roku, pracovať na kampani pre Zalando. Veľmi rada vidím prítomnosť Zalanda na našom slovenskom trhu a ich neustálu podporu témam, ako je inklúzia, diverzita alebo body positivity, pretože si myslím, že je to veľmi dôležité. Dúfam, že touto kampaňou inšpirujeme každého, aby si užil leto tým najlepším možným spôsobom.“

Daniel Rogiński, generálny riaditeľ pre Slovensko a strednú a východnú Európu, hovorí: „Od kedy Zalando minulý rok vstúpilo na slovenský trh, prinášame Slovákom inšpiráciu a dávame im možnosť vyjadriť sa prostredníctvom módy až vďaka 2000 značkám, ktoré u nás nájdu, od medzinárodných až po slovenských predajcov. Najnovšia kampaň „Leto máte v sebe“ s Emmou Drobnou, Expl0ited, Yaelom, Yasmine Taty, Zeou a ďalšími talentami stelesňuje náš cieľ byť východiskovým miestom pre módu, ktorý ponúka inšpiráciu aj najširší módny sortiment.”

Kampaň „Leto máte v sebe“ zachytáva rozmanitosť módy, ktorú Zalando ponúka – široký sortiment zahŕňajúci všetko od nadčasových dizajnérov, cez plážové a funkčné outdoorové oblečenie až po najnovšie streetwear kúsky – a poukazuje na to, že každý si môže nájsť svoj obľúbený štýl.

Kampaň sa natáčala na známych miestach hlavného mesta Chorvátska – jazero Jarun, Bundek, Nový Záhreb a rôzne strechy Záhrebu. Kampaň bude prebiehať na šiestich európskych trhoch (Chorvátsko, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Slovensko a Slovinsko), od 1. júna počas 6-8 týždňov a bude viditeľná v rôznych komunikačných kanáloch vrátane digitálu, PR, sociálnych sietí, obsahu influencerov a na webe, na špeciálnej podstránke prezentujúcej letné štýly protagonistov kampane.

O SPOLOČNOSTI ZALANDO

Zalando  je popredná európska platforma pre módu a životný štýl. Založená bola v Berlíne v roku 2008. Našich viac než 49 miliónov aktívnych zákazníkov na 25 trhoch obliekame od hlavy až po päty: od oblečenia, obuvi, doplnkov až po beauty produkty. Do nášho sortimentu medzinárodných značiek patria ako svetoznáme mená, tak aj lokálne značky. Naša platforma je považovaná za ultimátnu destináciu prinášajúcu inšpiráciu, inováciu a interakciu vo svete módy. Ako najviac trendy technologická spoločnosť v Európe vytrvalo pracujeme na objavovaní digitálnych riešení pre každý aspekt módnej cesty: pre zákazníkov, obchodných partnerov a každého, kto hrá dôležitú úlohu v príbehu firmy. Naším cieľom je byť prvým miestom, kam zákazníci zamieria, keď pomyslia na módu – tzv. Starting Point for Fashion, a zároveň udržateľnou platformou s pozitívnym dopadom na ľudí i planétu.

TikTok: @zalando

Facebook: https://www.facebook.com/zalando.slovensko

Links: www.zalando.sk

Facebook Comments