Chytrého majiteľa sa to ale netýka – robotická kosačka Husqvarna Automower® pradie ticho ako mačka a susedov neruší. Robotické kosačky nerušia hlukom ani exhaláciami a ich tiché vrnenie neprovokuje susedov. A pretože pri svojej práci nepotrebujú denné svetlo, môžu pracovať pokojne cez noc. Takže sa ráno prebudíte a už sa môžete kochať krásne pokoseným trávnikom.

Okrem toho môžete kosačky na diaľku kontrolovať odkiaľkoľvek na celom svete. A pri nepovolenom nadvihnutí to dajú najavo: okrem hlasnej výstrahy aj svojmu majiteľovi na mobilný telefón. Od užívateľa pritom nevyžadujú žiadne špecifické schopnosti – po inštalácii dobíjacej stanice a navádzacích káblov si robotické kosačky prostredníctvom signálu GPS zmapujú pozemok a vytvoria v pamäti digitálnu mapu. Potom už sa riadia signálom, vďaka ktorému kedykoľvek samy trafia do nabíjačky.

VZDIALENÝ DOHĽAD
Robotické kosačky Husqvarna Automower® v sebe spájajú eleganciu a najnovšie trendy. Možno ich ovládať cez mobilnú aplikáciu alebo ich prepojiť so smart domácnosťou. Všetky robotické kosačky Husqvarna Automower® počítajú s ovládaním hlasom.

INVESTÍCIE UŠETRIA
Spočítali ste si niekedy, koľko voľného času strávite kosením záhrady? Investícia do robotickej kosačky sa vám mnohonásobne vráti v usporenom čase a krásnom trávniku, ktorý je vždy svieži a zdravý. A radosť susedov sa nedá ani vyčísliť.

Viete, že… … na kvalitný výrobok renomovanej švédskej spoločnosti Husqvarna vám stačí len necelých deväťsto štyridsať Eur?

Facebook Comments