Veľký relax na brehu malého Dunaja – heslo, s ktorým tento rezort vstúpil na golfovú mapu Slovenska, sa napĺňa už päť rokov. Za toto obdobie privítalo golfové ihrisko tisícky návštevníkov a získalo si pevné miesto v srdciach mnohých z nich. K návštevníkom ihriska patria nielen domáci hráči zo Slovenska, ale veľkej obľube sa teší aj u hráčov z Českej republiky, Rakúska, Maďarska, ale aj Veľkej Británie či Írska.

Foto: Sedín Golf Resort

Ihrisko a tréningové plochy sú veľmi kvalitné a preto niet divu, že sa tu už odohralo aj množstvo významných domácich, ale aj zahraničných športových podujatí. Doterajším vrcholom bolo pre Sedín Golf Resort určite organizovanie European Senior Men´s Team Championship v roku 2021. Tieto európske majstrovstvá privítali takmer 140 amatérskych seniorských hráčov z 23 krajín vrátane Slovenska. Turnaj bol zorganizovaný na veľmi vysokej úrovni, čo ocenila aj European Golf Association udelením čestnej plakety organizátorom turnaja. Ihrisko a služby ocenili aj samotní hráči a všetky zúčastnené národné golfové asociácie. Aj v neľahkých podmienkach protipandemických obmedzení dokázal rezort poskytnúť všetkým to najlepšie a aj touto cestou pomohol zviditeľniť Slovensko v Európe.

Okrem už skúsených hráčov privítal Sedín Golf Resort za päť rokov svojej existencie aj množstvo nových hráčov golfu, ktorí tu začali svoju golfovú kariéru. K dispozícii sú kvalitní profesionálni tréneri, výborné podmienky na tréning všetkých aspektov golfovej hry a samozrejmá ochota celého personálu Sedín Golf Resort pomôcť a poradiť v golfových začiatkoch. V Sedíne si môže užiť golfový relax každý hráč, od profesionálov až po začiatočníkov. Ihrisko je postavené s ohľadom na všetky výkonnostné skupiny. Veľkorysé ferveje, jemne modelované greeny, vodné plochy striedajúce sa s príjemným chládkom starého lužného lesa, poskytujú pokoj pre golfový relax.

Foto: Sedín Golf Resort

Samozrejmosťou golfového rezortu je aj pohodlné zázemie. Útulný Club House s vynikajúcou reštauráciou poskytuje posedenie vnútri, ale aj vonku na terase. V chladnejšom počasí dokonale dotvára atmosféru veľká stavaná pec a klasické kreslá – ušiaky. Sedín Golf Resort sa stal známy aj vďaka svojej výbornej kuchyni, kde si určite každý labužník príde na svoje. Reštauráciu vyhľadávajú nielen hráči pred alebo po hre, ale aj ostatní návštevníci, ktorí si chcú užiť príjemné prostredie a skvelé jedlo. Pre väčšie oslavy, teambuildingy si svadby je k dispozícii takzvaný Party House – samostatná budova s kapacitou vyše 100 miest a terasou s výhľadom na prekrásne jazero. V horúcich letných dňoch je možnosť kúpania sa v priezračnej vode tohto jazera.

Ak Vás Vaše cesty zavedú do okolia Galanty, určite neváhajte a nájdite si čas na návštevu Sedín Golf Resortu. Či už to bude návšteva golfová alebo len oddychová, určite neoľutujete.

Foto: Sedín Golf Resort

Golfujeme ďalej:

Krajšiu motiváciu na golf sme už dlhšie nevideli
Golf v kinách, knihách a éteri
European Tour – najvyššia európska golfová súťaž

Facebook Comments