Elektro dodávateľ slovenského hokeja podporuje nielen našich hokejistov, ale samozrejme aj slovenské domácnosti – výhodnými cenami spotrebnej elektroniky. Od minulého roka je tvárou najrozšírenejšej siete elektropredajní obľúbený športový moderátor Boris Valábik. „V spolupráci pokračujeme ďalej, PLANEO je mi svojim prístupom a férovosťou voči zákazníkom sympatické už celé roky. Ich hodnoty sú trvalé a taká je aj naša spolupráca,“ vyjadril sa po roku Valábik k pokračujúcemu partnerstvu.

Spokojní budete aj vy, ak sa práve obzeráte po novom spotrebiči či záhradnej technike a ste fanúšik skutočne výhodných cien. V rámci veľkého hokejového výpredaja na vás čakajú na planeo.sk a v 53 predajniach PLANEO ELEKTRO naozaj zaujímavé ceny. Oplatí sa napríklad:

Neriskujte, že vás váš starý televízor počas hokejových Majstrovstiev nechá v štichu a vymeňte ho za nový. Veď SENCOR SLE 43FS8000TCS s uhlopriečkou 109 cm je lacnejší až o 160 eur!

SENCOR SLE 43FS8000TCS je v PLANEO ELEKTRO teraz za 299 eur.

Víťazstvo našich oslávte grilovačkou s priateľmi a s plynovým grilom FIELDMANN FZG 3005. Čo ušetríte na zľave, to môžete minúť na jedlo.

Gril FIELDMANN FZG 3005 je v PLANEO hokejovom výpredaji za 269 eur.

Či už sa našim bude dariť, alebo nie, víno chutí najlepšie, keď je správne vychladené. Spoľahnite sa na vínotéku PHILCO PW 20 KF a ušetríte až 140 eur.

Vínotéka PHILCO PW 20 KF je v PLANEO Elektro lacnejšia takmer o polovicu

Pizzaiolo od Sage vám za dve minúty upečie pizzu ako z originál pece na pizzu. Neobjednávajte a pečte si ju doma, čo hrdlo ráči!

Aj pec na pizzu SAGE SPZ820BSS „PIzzaiolo“ je v PLANEO Elektro za zvýhodnenú cenu

Čo by to bolo za sledovanie hokeja bez nápoja! Nekonečný prúd bubliniek vám zabezpečí SodaStream – vyberte si z viacerých typov a farieb ten, ktorý sa vám najviac hodí.

SodaStream Crystal so sklenenou fľašou.

Extra tip navyše: Sledujte aj Facebook PLANEO ELEKTRO alebo Instagram a neujdú vám žiadne akcie ani súťaže.

 

Facebook Comments