Svetelný metronóm
Máte problém so zaspávaním? Dôvodov môže byť hneď niekoľko – stres, nepokoj, chronická nespavosť, nočné budenie a mnohé iné. Pomôcť vám môže zariadenie Dodow. Je to metronóm so svetelným systémom, ktorý vás znovu naučí, ako zaspať prirodzene, bez užívania akýchkoľvek liekov. Dodow vás naučí zaspávať pomocou cvičenia, ktoré môže trvať osem alebo dvadsať minút. Počas cvičenia sledujte relaxačné a upokojujúce modré svetlo, ktoré silnie a následne slabne. Synchronizujte svoje dýchanie so svetlom a zaspávajte v priemere 2,5-krát rýchlejšie ako doteraz. A nebojte sa – po skončení cvičenia sa zariadenie automaticky vypne. (foto: amazon.com)

Čistička vzduchu a ventilátor v jednom
Dyson Pure Cool Me je čistička vzduchu, ktorá zanechá váš domov svieži a čistý. Zvláda totiž z ovzdušia odstrániť až 99,95 percent všetkých prachových častíc a ďalších nečistôt. O efektívnu filtráciu sa stará účinný HEPA filter so sklenenými vláknami. Prúd vzduchu môžete cielene smerovať na jedno miesto. Postará sa o to technológia Dyson Core Flow, ktorá spája spočiatku oddelené silné prúdy vzduchu do jedného. Pokiaľ sa budete chcieť počas horúcich letných dní ihneď osviežiť, nemusíte chodiť do bazéna. Stačí zapnúť čističku do režimu ventilátora a vybrať si z desiatich stupňov intenzity prúdenia vzduchu. Vďaka funkcii oscilácia, kedy sa prístroj zvládne otáčať až do uhlu 70°, máte zaručený rovnomerný rozptyl sviežeho vzduchu po celej miestnosti. Pre ešte vyšší užívateľský komfort môžete aktivovať časovač až do 8 hodín, aby ste mali istotu, že sa prístroj sám vypne a nebude spotrebovávať mnoho energie. (foto: bestbuy.com)

Inteligentný robot Vector
Robot Vector je viac ako robot. Je to spoločník vyrobený na to, aby vám pomáhal a konverzoval s vami. Poháňaný umelou inteligenciou a pokročilou robotikou je doslova živým tvorom, ktorého zaujme čo vidí, počuje alebo dotyk, ktorý pocíti. Vector sa môže samostatne navigovať i nabíjať. Je zvedavý a pozorný spoločník, ktorý odpovie na vaše otázky, zhotoví fotku, načasuje vašu večeru a podobne. Vektorové hlasové funkcie sú momentálne iba v angličtine. Aktualizačnou platformou robota je cloud pripojený cez WiFi, takže sa neustále učí, získava nové zručnosti a aktualizuje ďalšie funkcie. Je kompatibilný so systémom iOS alebo Android. (foto: amazon.com)

Špičkový wifi reproduktor
Špičkový zvuk v minimalistickom prenosnom dizajne a s výdržou batérie až šestnásť hodín. Tak možno charakterizovať flexibilné domáce audio Beosound Level. Tento reproduktor vám umožní vychutnať si hudbu alebo zvuk doma novými spôsobmi bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite zvuku. Výkonná zostava s piatimi meničmi poskytuje pohlcujúci zvuk v celom rozsahu, ktorý sa prispôsobuje na základe orientácie reproduktora. Objavte dynamické basy, keď sú položené naplocho, bezkonkurenčnú čistotu vo vzpriamenej polohe alebo obklopujúcu zvukovú scénu pri montáži na stenu. Aktívna kompenzácia miestnosti umožňuje Beosound Level prispôsobiť kvalitu zvuku akémukoľvek priestoru – či už je veľký, malý, rušný, alebo riedky. Výsledkom je jasný a detailný zážitok z počúvania za každých okolností. Ak bezdrôtovo spárujete dva reproduktory Beosound Level pomocou aplikácie Bang & Olufsen, môžete sa ponoriť do detailov, hĺbky a rozsahu zvuku ako nikdy predtým. Minimalistický škandinávsky dizajn dopĺňa estetika, praktickosť a odolnosť. (foto: bang-olufsen.com)

K téme:

Vychytávky na sviežejšiu jar
Vychytávky pre vyznávačov praktických riešení
Vychytávky pre moderných pôžitkárov

Facebook Comments