V exkluzívnej reštaurácii na Novom moste s tým najkrajším výhľadom na historické centrum nášho hlavného mesta. S veľavravným sloganom Spoznaj lepšiu cestu sa tu konala vo veľkom štýle uvádzačka nového zariadenia na zahrievanie tabaku glo hyper+ UNIQ na slovenský trh. Kvôli pandemickým opatreniam s miernym omeškaním, keďže glo je dostupné na slovenskom trhu už od druhej polovice februára, ale o to viac si to hostia užili. Top manažéri spoločnosti British American Tobacco, ktorá zariadenia na zahrievanie tabaku na Slovensko prináša, ich obchodní partneri, ale aj šťastlivci, ktorí VIP vstupenku na event vyhrali na sociálnych sieťach, sa bavili do neskorej noci. Event moderovali Katarína „Becca“ Balážiová a Marcel „Osťo“ Osztas.

Éterická Emma Drobná zažiarila: Foto: BAT

Polhodinovým hudobným programom u hostí na plnej čiare zabodovala éterická Emma Drobná, ktorá zaspievala aj svoju verziu obľúbenej piesne Čerešne. Do varu ich dostal svojimi hitmi vždy dobre vyzerajúci raper Ego a na pódiu to roztočil aj miláčik mladšej generácie raperov Zayo. V neskorých nočných hodinách si hostia mohli vychutnať aj hudobnú produkciu dídžejov DJ EKGDJ Tager.

Koncert Ega na evente glo. Foto: BAT

Raper Zayo si to na pódiu užil. Foto: BAT

Spoznaj lepšiu cestu – moderná alternatíva nemodernej cigarety

Zatiaľ čo cigarety už dávno vyšli z módy, na slovenskom trhu sa čoraz viac etablujú moderné alternatívy, ku ktorým patrí aj zariadenie na zahrievanie tabaku. Novinka glo hyper+ UNIQ z dielne British American Tobacco je vlajkovou loďou spoločnosti a Slováci si ju môžu kúpiť v špecializovaných obchodoch, trafikách a na čerpacích staniciach od konca februára. Už prvé mesiace ukazujú, že spoznať lepšiu cestu Slovákov zaujíma.

Nové zariadenie na nahrievanie tabaku dostupné aj pre Slovákov. Foto: BAT

Spoznaj lepšiu cestu. Foto: BAT

„S radosťou môžeme konštatovať, že Slováci sú veľmi otvorení novinkám,“ hovorí Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko. „Radi skúšajú nové veci, milujú módu a sledujú najnovšie technologické trendy. Glo hyper+ UNIQ ponúka okrem nadčasového dizajnu, šikovných technických riešení a jednoduchej obsluhy jediným tlačidlom až 76 rôznych farebných kombinácií a personalizovaný vzhľad, ktorý si majiteľ zariadenia môže meniť podľa nálady, osobných preferencií či zladenia s oblečením. To všetko nás vedie k presvedčeniu, že si glo aj na Slovensku nájde medzi dospelými užívateľmi tabakových a nikotínových produktov svojich fanúšikov a vytvorí si širokú zákaznícku základňu. Veríme, že aj na Slovensku ho čaká rovnako úspešná cesta ako v ďalších krajinách Európy,“ dodáva Michlíček. Tabak sa v zariadení glo len zahrieva, vďaka čomu vzniká aerosól s výrazne menším obsahom škodlivých toxikantov v porovnaní s dymom z horiacej cigarety. A to je ďalší dôvod pre dospelých fajčiarov, ktorí nemôžu alebo nechcú prestať fajčiť, aby vyskúšali túto novú cestu.

Štěpán Michlíček, riaditeľ BAT pre ČR a SR. Foto: BAT

 

Facebook Comments