Kylie Minogue – Infinite Disco
Drobná Austrálčanka si na jar pripravila pre fanúšikov už deviaty koncertný album, ktorý sa finalizoval v londýnskom LH3 Studios. Ten hudobne nadväzuje na popový album Disco z roku 2020. Osemnásť skladieb vám bude v ušiach znieť takmer 50 minút.

Swedish House Mafia – Paradise Again
Debutový štúdiový album švédskeho tria DJs je tu. Na 17 skladbovom počine vystúpili ako hostia 070 Shake, ASAP Rocky, Connie Constance, Sting, Ty Dolla Sign alebo The Weeknd. Z albumu vzišli štyri single, pričom tretí z nich „ Moth to a Flame “ sa dostal na druhé miesto v hitparáde Billboard Hot Dance/Electronic Songs. Ako sama skupina uviedla „Odo dňa, keď sme založili SHM, bolo naším snom urobiť štúdiový album. Album, ktorý by stál za tým, kým sme ako jednotlivci a umelci. Od nášho opätovného stretnutia sme sa rozhodli splniť si svoj sen, vydali sme sa na zvukové dobrodružstvo, ktoré nás zavedie do nového sveta, sveta slobodných myšlienok, neobmedzených nápadov a priestoru na vyjadrenie. Toto sme my, toto je náš svet, toto je opäť raj“.

Jack White – Fear of the Dawn
Americký rockový muzikant a producent Jack White (bývalý spevák a gitarista rodinného dua White Stripes) vydal štvrtú štúdiovku, ktorú napísal a nahral v roku 2021. Album v štýle blues / hard / garage rocku obsahuje tucet svižných skladieb. Jack chce počas tohto leta vydať aj ďalší album (22.7.) pod názvom Entering Heaven Alive, ktorý bude skôr vo folkovom duchu.

Destruction – Diabolical
Hlučná trinástka nových skladieb od nemeckej trashmetalovej kapely, ktorá oslávila 40. výročie na scéne, je od 8.4. 2022 na svete. Čo vás čaká? Nekompromisne rýchle gitarové sóla a šialené bicie schopné rozbiť zem a vokály chrliace oheň.

 

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Mladý Yael je aktuálne v kurze, a nelení. Nedávno mu vyšlo video k skladbe Blízko.


Becky G
a Karol G  majú v klipe Mamiii okrem chytľavej latino melódie aj milé prekvapenie, horúcu Miu Khalifa (kto vie, ten vie).

Jamajská dancehallová speváčka  Shenseea spolu s raperom známym ako 21 Savage nahrali nový klip k ich R U That

Po nedávnom vydaní nového albumu sa ani Charli XCX nechystá oddychovať. Práve naopak, podporila ho videom k skladbe Used To Know Me.

Mohlo by vás zaujať:

Magnum: Rockoví veteráni
Aprílové novinky do tanca aj k ležérnemu posluchu
Nádielka nových tónov pre všetky uši

Facebook Comments