Pohár vína hore nohami
Máte pocit, že zle vidíte alebo rozmýšľate, či ste toho nevypili priveľa? Nie, len sa pozeráte na poháre na víno Upside Down. Tento bláznivý nápad zaručene pobaví všetkých vašich hostí. Pri prvom pohľade na poháre si budú lámať hlavu nad tým, prečo sú poháre naopak a ako je možné, že víno nie je rozliate po celom stole. Zvyčajne „horná časť“ pohára je na pohároch Upside Down utesnená, „spodná časť“ otvorená a stopka je dutá. Výhodou tohto ohromujúceho kusu skla je aj jeho objem, ktorý je väčší, ako pri vínových pohároch býva. Zmestí sa do neho pol fľaše vína, teda 375 mililitrov. S takýmto objemom sa nebudete musieť podchvíľou pozerať, či niekomu netreba víno doliať. (foto: firebox.com)

Smart lano
Jedným z najlepších spôsobov, ako spáliť všetky kalórie, je skákanie cez švihadlo. Ak vám táto športová aktivita pripadá nudná a hľadáte spôsob, ako pridať kreativitu a zábavu do vášho tréningu, siahnite po smart lane Tangram. Tento šikovný moderný prístroj je dodávaný s priehľadnými polykarbonátovými rukoväťami, ktoré majú vnútornú technológiu a magnetické senzory, ktoré presne zaznamenajú jednotlivé otáčky lana a sledujú ich ako úplné skoky. Lano je vybavené dvadsiatimi tromi vysokokvalitnými LED diódami, ktoré zobrazujú počet skokov vášho tréningu. Lano sa nabíja pomocou USB a je dostupné v rôznych farbách a povrchových úpravách. K dispozícii je aj aplikácia Smart Gym, ktorú si stačí stiahnuť do smartfónu a spárovať ju s lanom Tangram technológiou Bluetooth. Všetky údaje o cvičení a vašej kondícii tak budete mať na jednom mieste. (foto: modern-gadget.com)

Ekologický smart zápisník
Pre ekologicky zmýšľajúcich alebo „eko friendly“ ľudí má tento inteligentný zápisník Rocketbook 32 strán, ktoré sa v spojení s perami Pilot Frixion dajú ľahko utrieť vlhkou handričkou. Ide o prvý opakovane použiteľný poznámkový blok svojho druhu, o ktorom nielen výrobcovia, ale aj užívatelia tvrdia, že vďaka špeciálnemu papieru máte rovnaký pocit ako pri písaní na papier v tradičnom zápisníku. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach s predkreslenými linajkami alebo bodkami a navyše je kompatibilný s aplikáciou Rocketbook. Tá vám umožní naskenovať vaše poznámky, ktoré sa potom uložia do cloudu podľa vášho výberu, takže o svoje poznámky či prácu nikdy neprídete a z dlhodobého hľadiska môžete mať všetky svoje náčrty, poznámky a zoznamy archivované a vždy po ruke. (foto: amazon.com)

Smart zrkadlo
Časy, keď zrkadlo slúžilo najmä pre dámy, sú dávno preč. S nástupom nových technológií sa z obyčajného zrkadla môže stať takmer neviditeľná domáca posilňovňa. Zrkadlo The Mirror sa po zapnutí zmení na prvú interaktívnu inteligentnú telocvičňu na svete a vy v ňom uvidíte samého seba bez hraníc. Je vybavený 43″ Full HD 1080p displejom so 178° širokým pozorovacím uhlom. Rám z uhlíkovej ocele spárovaný s minerálnym bronzovým práškovým náterom sa hodí na každú stenu a do každej miestnosti. Vďaka prednej kamere s rozlíšením päť megapixelov môžete vidieť svojich priateľov počas tréningu alebo získať spätnú väzbu od inštruktorov. Na výber sú týždenné vybrané tréningy, denné cvičenia s členmi Mirror a mnoho ďalších. Po spárovaní monitora srdcového tepu alebo smart hodiniek môžete sledovať svoje údaje priamo na obrazovke. Cvičenie si môžete spríjemniť hudbou, prispôsobenou vášmu cvičebnému programu či nálade. Dokonalý zvuk zabezpečuje vysokokvalitný systém reproduktorov a pre komunikáciu s ostatnými je v zrkadle vstavaný mikrofón pre úplný štúdiový efekt. Zapoťte sa po zime spolu so svojimi starými priateľmi a získajte tisíc nových. (foto: mirror.co)

Vychytávky, ktoré potešia aj pomôžu:

Vychytávky pre vyznávačov praktických riešení
Vychytávky pre moderných pôžitkárov
Vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich

Facebook Comments