To však nič nemení na fakte, že sme opäť o niečo bližšie k vytúženému letu. A čo vy, už plánujete letnú dovolenku?


Opäť do Chorvátska? A prečo nie

Čo musíte pri plánovaní dovolenky vedieť ako prvé? No predsa s kým pôjdete a kam? Ak ste zadaný, tak je odpoveď na prvú otázku zrejme jasná: pôjdete s partnerkou. Predsa len, komu by sa nepáčil nielen oddych, ale aj romantika na dovolenke v Chorvátsku?

Aj ak ste boli v Chorvátsku už niekoľkokrát, určite stále nájdete oblasti, ktoré ste ešte nepreskúmali a môžu vám ponúknuť množstvo úplne nových zážitkov. Samozrejmosťou bude kúpanie v mori a relax na pláži, ale keď tam už budete vo dvojici, čo takto si vychutnať aj romantickú večeru? Možno nájdete aj reštauráciu, kde vám stôl ozdobia krásnymi ružami, či sviečkami. A potom sa môžete vybrať na romantickú prechádzku po pláži.


Horúco nemusí byť len na slnku

A po príchode na izbu? To vám zrejme nemusíme hovoriť, len predtým nezabudnite zatiahnuť závesy, aby ste prípadne nespravili „divadlo“ tým, ktorí budú mať výhľad do okien na vašej hotelovej izbe.

Ak vám to však v poslednej dobe v posteli príliš „nejde“, začnite už teraz hľadať riešenia ako zlepšiť erekciu. Nechcete predsa vyššie opísaný romantický dovolenkový večer pokaziť tým, že „to nepôjde“. To by určite nepotešilo nielen vás, ale ani vašu partnerku.


Ani sa nenazdáte a je to tu

A keď už máte dovolenku naplánovanú? Potom už len čakať a odpočítavať dni do okamihu, keď si oblečiete svoje pánske plavky a vyrazíte na pláž. Aj keď kvôli aprílovému počasiu spomínanému ešte v úvode mesiaca možno budete mať pocit, že to je ešte ďaleko, v skutočnosti je obdobie letných dovoleniek vzdialené zhruba 3 mesiace.

Samozrejme, tá doba, ktorú ešte budete musieť počkať, bude závisieť od termínu vašej dovolenky, ale tie 3 mesiace neznejú zle, že? To ubehne skutočne rýchlo a onedlho už budete sedieť v aute alebo v lietadle a budete smerovať do vašej tohtoročnej dovolenkovej destinácie.

Facebook Comments