Tak prečo nenahradiť staré veci novými? Dostávajte sa po zime do formy s najnovšími vychytávkami alebo si nimi len spravte radosť.

Organizér na ovocie
Nákup a skladovanie ovocia môže byť zložité, pretože niektoré vyžaduje viac času na dozretie a niektoré by ste mali zjesť ihneď. Vďaka organizéru na ovocie Just Ripe Fruit Bowl od Mylesa Geymana budete mať vaše ovocie usporiadané podľa zrelosti. Elegantný dizajn je navrhnutý tak, aby na kuchynskej linke alebo ostrovčeku nezaberal veľa miesta. Na dosku s háčikom z bambusového dreva uložte ovocie pripravené na konzumáciu. Háčik je určený na banány a ich rovnomerné dozrievanie. Ovocie alebo plody, ktoré ešte nie sú celkom zrelé uskladnite v sklenenej miske so stálym vetraním. Potom už len stačí vychutnať si poriadnu dávku vitamínov z dokonale zrelého ovocia.  (foto: uncommongoods.com)

Smart čistička vody
Inteligentná čistička vody Coway Aquamega 200C vám umožní vychutnať si čistú vodu priamo z vašej kuchynskej batérie v kohútiku. Dvojstupňový filter odstraňuje z vody 99,9 percent ťažkých kovov. Na výmenu vodného filtra vás upozorní indikátor. Čistička má jednoduchý dotykový displej, prostredníctvom ktorého si môžete vybrať veľkosť jednotlivých dávok vody. Inteligentné monitorovanie: Ak svoju čističku synchronizujete s aplikáciou IoCare od Coway, získate presné monitorovanie spotreby vody v reálnom čase. Navrhnutá je v modernom a elegantnom ultra tenkom dizajne, vďaka ktorému sa perfektne hodí na akúkoľvek kuchynskú linku. (foto: cowaymega.com)

Smart váha
Ak si po zime skutočne chcete zlepšiť stavbu tela a mať prehľad o svojom kardiovaskulárnom zdraví, tak je pre vás ako stvorená inteligentná osobná váha Withings Body Cardio. Ako väčšina inteligentných váh, aj táto meria nielen vašu hmotnosť, ale aj tuk, svaly a kosti pomocou techniky nazývanej bioelektrická impedancia. Všetky tieto tkanivá majú rôzny elektrický odpor, takže prechodom veľmi mierneho prúdu cez vaše telo je váha schopná vypočítať približnú hmotnosť každého z nich. Tieto údaje sa importujú do aplikácie Withings, kde môžete sledovať zmeny v priebehu času. Váha Withings Body Cardio je tiež schopná vypočítať vašu srdcovú frekvenciu v stoji a rýchlosť pulzovej vlny. Toto je miera arteriálnej tuhosti; čím sú vaše tepny tuhšie, tým menej sa dokážu natiahnuť pri každom pulze krvi. To má za následok vyšší krvný tlak, ktorý môže viesť k srdcovým ochoreniam a mŕtvici. Body Cardio váha nie je síce medicínsky prístroj, ale dokáže vám povedať, či je rýchlosť vašej pulzovej vlny v normálnom rozsahu pre váš vek a pohlavie, alebo či by bolo rozumné vyhľadať lekársku pomoc. (foto: amazon.com)

Antibakteriálny uterák
Viete, že baktérie máme všade vrátane našej pokožky? Taktiež vlhké, neprané a používané bežné uteráky na čistenie po fitness tréningu, cvičení alebo športe môžu mať najvyššie riziko infekcie, pretože sú v nich umiestnené tisíce baktérií. Ale pomocou uteráka Mizutowel sa ich môžete ľahko zbaviť. Ide o modernú vychytávku, ktorá pri zistení nečistôt, akými sú zvyšky mydla, špina a pot zmení farbu. Vyrobené sú z najluxusnejšej bavlny a z vláken čistého prírodného striebra, o ktorých je dokázané, že majú schopnosť zabiť asi 99 percent baktérií, ktoré sa nachádzajú na uteráku a na pokožke. Okrem toho má uterák Mizutowel schopnosť absorbovať veľa vody a ľahko sa vysuší. Povedzte nie páchnucim uterákom a získajte lepšie zdravie, hygienu a pohodlie. Zaslúžite si predsa len to najlepšie… (foto: mizutowel.com)

K téme:

Vychytávky pre vyznávačov praktických riešení
Vychytávky pre moderných pôžitkárov
Vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich

Facebook Comments