Camila Cabello – Familia
Na 8. apríla si dobre pripravte uši. Kubánsko-americká speváčka a skladateľka Camila Cabello vydáva svoju tretiu štúdiovku. Album písala počas pandemických rokov 2020 až 2021 s producentmi ako Mike Sabath, Ricky Reed, Edgar Barrera a Cheche Alara. Jedenásť noviniek bolo inšpirovaných všeobecnou neradostnou náladou z pandémie, ktorú speváčka tiež pociťovala. Na albume hosťujú mená ako Willow Smithová, María Becerrová, Ed Sheeran a kubánsky umelec Yotuel. Talentovaná Camila je vo skvelej hudobnej forme.

Miley Cyrus – Attention: Miley Live
Druhý koncertný album od americkej divošky je na svete. Väčšina materiálu bola nahraná počas koncertu v rámci Super Bowl Music Festu v Los Angeles 12.2. 2022, vrátane skladieb z jej albumov Plastic Hearts, Miley Cyrus & Her Dead Petz, Bangerz, The Time of Our Lives, Breakout a Meet Miley Cyrus spolu s viacerými coververziami. Album obsahuje aj dve nevydané skladby – Attention a You.

Red Hot Chili Peppers – Unlimited Love
Pod krídlami Warner Record vydali takmer nestarnúci americkí rockeri dvanásty štúdiový album, ktorý im produkoval ostrieľaný Rick Rubin. Chlapi z L.A. pre svojich fanúšikov pripravili sedemnásť funkovo / alternatívnych rockových kúskov, ktoré vám zaberú takmer 74 minút počúvania. Materiál starostlivo vyberali až z päťdesiatky nahraných skladieb. Od začiatku júna kapelu čaká turné po 32 mestách, pričom už 12.6. sa v rámci Lovestream festivalu zastavia aj na bratislavskom Tehelnom poli.

Stereophonics – Oochya!
Rockeri z Walesu pripravili dvanástu štúdiovú nahrávku, ktorej vznik bol veľmi netradičný. Pôvodne totiž plánovali  vydať výberovku hitov k 25. výročiu vzniku kapely, no keď sa kutrali vo svojom bohatom archíve, našli tvorivú inšpiráciu. A tak na základe starých demonahrávok vystavali nové piesne, spolu pätnásť kusov.

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Ešte celkom horúcu video ochutnávku má Dominika Mirgová k pripravovanému EP Svetlo.

Klip k pripravovanému albumu 33 uviedol Kali a jeho dvorný DJ v podstate v rovnomennej skladbe Kali a Peter Pann.

Ďalší album s názvom Harry’s House má v príprave aj Harry Styles. Do jeho májového vydania si zatiaľ môžete pobrukovať  skladbu As It Was, ktorá dostala aj klip.

Dámy určite poteší Shawn Mendes a jeho When You’re Gone.

Priestor dáme aj českému hudobníkovi Raegovi, ktorý sa k dnešnej dobe jasne vyjadril v chytľavej  skladbe Patriot.  Ako počuť, ide to aj bez vulgarizmov.

Mohlo by vás zaujať:

Nádielka nových tónov pre všetky uši
Už sa nesie čerstvá hudobná nádielka
Čím si rozhýbať tanečné bunky v tele?

Facebook Comments