Netrápte sa navzájom dymom
Páni, ale aj vaše drahé polovičky! Takto skoncujete s dymom raz a navždy. Bezdymové zariadenia ponúkajú jedinečné riešenie, ako si poradiť pri výbere darčeka pre dospelého fajčiara či fajčiarku. Veď obľúbený sviatok všetkých zaľúbených by nemal byť o nepríjemných veciach a mali by ste si ho dopriať bez výčitiek. Aj tých dymových… A práve bezdymové zariadenie IQOS 3 DUO prináša revolúciu vo vychutnávaní si tabaku bez vedľajších produktov horenia. Kým pri klasickej cigarete dochádza k uvoľňovaniu nepríjemného dymu a cigaretového zápachu, pri IQOS po nich nezostane ani stopa. K dispozícii je v rôznych farebných variantoch, stačí si len vybrať svoju obľúbenú farbu. IQOS nie je bez rizika. Dodáva nikotín, ktorý je návykový. Je určený len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Smart vložky do topánok
Ak milujete turistiku, beh alebo ste jednoducho dobrodruh, môžete sa v priestore orientovať rôznymi spôsobmi. Poslúži vám na to kompas, mapa, hviezdy alebo technológia GPS, ktorá môže byť súčasťou vašich topánok. Unikátne vložky do topánok Lechal s GPS zariadením používajú namiesto vizuálnych alebo zvukových indícií hmatovú spätnú väzbu. Zabudnite na sledovanie mapy v telefóne, pomocou jednoduchých vibrácií a vzorov vás bude zariadenie navigovať po vytýčenej trase, dokonca aj offline. Vložky do topánok zároveň presne sledujú vašu kondíciu, počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, pulz a ďalšie parametre. Prostredníctvom Bluetooth ich ľahko pripojíte k svojmu smart telefónu a zosynchronizujete údaje s aplikáciou Apple Health alebo Google Fit. GPS zariadenie môžete schovať priamo vo vložke topánok alebo ho pomocou dodávanej pracky pripevniť do šnurovania tenisiek. Na jedno nabitie vám poskytnú 15 dní pohybovej navigácie a sledovania vašej kondície. (foto: mensgear.net)

Masážny prístroj Red Light
Masážny prístroj IASO Red Light Cold Laser Therapy bol vyvinutý špeciálne pre každodenné domáce použitie a vyžaruje duálne vlnové dĺžky 650 nm a 830 nm. Nízkoúrovňová laserová terapia (LLLT), ktorá sa bežne označuje ako terapia studeným laserom nezahrieva telesné tkanivo ani nespôsobuje poškodenie. Účinne pôsobí na úľavu od bolesti, zlepšenie prietoku krvi, vazodilatáciu, stimuláciu lymfatických uzlín a aktiváciu buniek. Prístroj ponúka 3 rôzne režimy, ktoré môžete jednoducho prepínať kliknutím na jediné tlačidlo. Balenie obsahuje tiež hydrokoloidné adhezívne náplasti a remienok, vďaka ktorému ho môžete pohodlne nosiť pri akejkoľvek aktivite. Svetelnú terapiu môžete používať samostatne alebo ju môžete kombinovať s vibračnými režimami, aby ste uvoľnili bolesť a napnuté svaly. Bojujte proti bolesti šije, ramien, chrbta, zápästí, nôh, kolien, členkov a chodidiel bez akýchkoľvek liekov alebo nepriaznivých vedľajších účinkov. (foto: touchofmodern.com)

Ručný mlynček na kávu
Nemecká spoločnosť Kinu hrá prvú ligu so svojimi ručnými mlynčekmi na trhu. Mlynček Kinu M47 Classic je vysoko kvalitný produkt vybavený 47 mm oceľovými kónickými mlecími kameňmi, upravenými a navrhnutými pre presnosť, rýchlosť a odolnosť. Priam mikrometricky je na ňom možné nastaviť päťdesiat stupňov hrúbky mletia, pričom jeden stupeň zodpovedá 0,01 mm pohybu mlecích kameňov. Mlynček je vhodný pre prípravu talianskeho espressa, ale aj pre alternatívne prípravy kávy. Má pevné a odolné nerezové prevedenie, vrátane vrchnej časti mlynčeka, násypky na zrnkovú kávu aj nádobky na mletú kávu, ktorá sa uchytáva k telu mlynčeka magnetmi. Nerezová kľuka je pre lepšiu skladnosť odnímateľná. (foto: kinugrinders.com)

A tieto poznáte?

Vychytávky pre moderných pôžitkárov
Vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich
Vychytávky pre každodenný moderný život

Facebook Comments