Rosalía – Motomami
Španielska speváčka privítala tohtoročnú jar novým albumom, presnejšie tretím štúdiovým. Obsahuje vokály hostí od Weeknda a Tokischa, a je prezentovaný ako Rosaliin doteraz najosobnejší. V pláne má vyraziť na turné pre podporu platne.


Machine Gun Kelly – Mainstream Sellout
Pop punk sound zo Spojených štátov v ostatnom času úspešne zastupuje mladý spevák Colson Baker, v hudobnej brandži fungujúci pod prezývkou Machine Gun Kelly (MGK). Na šiestej štúdiovke mu pomohol aj bubeník a producent Travis Baker  Album postupne predznamenávali od augusta 2021 single ako Papercuts, Emo Girl, Ay! a Maybe.

Michael Bublé – Higher
Koniec marca bol termínom aj pre vydanie jedenásteho štúdiového albumu kanadského speváka, ktorý sa pripomína trinástimi skladbami. Platňa obsahuje aranžmány balady Paula McCartneyho „My Valentine“ produkovanej samotným McCartneym, k tomu „ Bring It On Home to Me “ od Sama Cooka. Ruku k dielu priložil aj Willie Nelson.


Placebo – Never Let Me Go
Od vydania ich ostatného albumu Loud Like Love ubehlo už osem rokov. Trinásť nových skladieb vás na vlne britského alternatívneho rocku bude unášať takmer hodinu. Čerstvý štúdiový album s poradovým číslom osem bol postupne nahraný v rokoch 2019 až 2021.  Hudobné kritiky sú zatiaľ s dielom veľmi spokojné.

 

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Mladý talent Yael a už hudobne ostrieľaná Tina sa spojili v skladbe Sen. Ladí im to spolu veľmi dobre.

Sviežu latino náladu si vzal pod patronát portorický spevák a producent Daddy Yankee s jeho El Abusador Del Abusador.

Český umelec Igor Orozovič, ktorý je známy predovšetkým ako divadelný a filmový herec sa vydáva na hudobnú dráhu. Do svojich piesní vkladá poéziu a primiešava k nej temnejšie tóny, testosterón, elektroniku a erotiku. Ako prvú ochutnávku zo svojej tvorby vybral pieseň Náušnice.

Ako excelentne ovláda akustickú gitaru vás teraz presvedčí americký umelec Matt Harp v novom  videu k skladbe The Final Boss.

Potešte si zvukovody s:

Už sa nesie čerstvá hudobná nádielka
Čím si rozhýbať tanečné bunky v tele?
Slúchadlá nasadiť a stlačiť PLAY

Facebook Comments