Inna – Dance Queen House
Rumunská popová speváčka Inna sa po dvojročnej odmlke vracia na hudobnú scénu s novou radovkou Champagne Problems #DQH1. Skratka hashtagu na konci znamená „Dance Queen House“, čo je zároveň názov jej video blogu. Osem pesničiek vzniklo, rovnako ako v prípade predchodcu, pomerne rýchlo, počas trojtýždňovej seansy v štúdiu. Podieľali sa na nich aj Sebastian Barac, Marcel Botezan, Ciente, Alexandru Cotoi a Minelli.


Charli XCX – Crash
O vašu hudobnú priazeň sa bude uchádzať aj piaty štúdiový album anglickej hudobníčky a  umelkyne Charli XCX. Celý je nahratý v nenútenom popovom štýle. Ten predznamenávali  single – „Good Ones“, „New Shapes“, „Beg for You“ a „Every Rule“. Dvanásť noviniek máte vypočutých za 33 minút, zážitok bude snáď oveľa dlhší, a Charli správne zarezonuje aj u slovenských poslucháčov.

Cypress Hill – Back in Black
Návratom ku koreňom gangsta rapu z L.A. by sa dal opísať desiaty album kalifornskej partičky, ktorý prichádza s rovnakým počtom skladieb. Po rokoch miešania sa do dubstepu a alternatívneho hip-hopu je výsledkom sústredená nahrávka, ktorá je náročná na basy aj niektoré základné témy popkultúry. Skôr ako pre kluby je album určený ľuďom, ktorí si ho vypočujú na slúchadlách.

Juice Wrld – Fighting Demons
Dva roky po tom, čo sa Juice WRLD predávkoval a zomrel, vychádza jeho druhá posmrtná doska Fighting Demons. Pôvodne mala vyjsť kolekcia s názvom The Party Never Ends, ale jej vydanie bolo zrušené a nahradilo ju osemnásť skladieb, ktorých produkcie sa ujali napríklad Louis Bell, Harv, Metro Boomin, Nick Mira, Dr. Luke, T-Minus, Take a Daytrip alebo KBeaZy. Medzi hostí sa zaradili Justin Bieber, Polo G, Trippie Redd a Suga z BTS. 

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Horúca fyzická aj spevácka kombinácia Megan Thee Stallion a Dua Lipa v skladbe Sweetest Pie. Klip preplnený vizuálnymi efektmi je plný len decentne zakrytých tiel a erotického podtónu. Nuž, sladký koláčik spolu dievčence napiekli.

Skladbou Bones dáva o sebe počuť aj americká kapela Imagine Dragons, ktorej čoskoro vyjde nový album. Od začiatku februára sú na podpornom koncertnom turné, ktoré skončí 16.7.2022 v Paríži.

Komu už dlhšie chýbal divoký Rammstein, tak odteraz nemusí. Nemecká kapela už 29.4. vydáva nový album – Zeit. Na v poradí ôsmy album sa môžeme naladiť už teraz vďaka rovnomennému singlu, ktorý vznikal vo francúzskom štúdiu La Fabrique. Ak všetko dobre dopadne, tak 15. a 16. apríla budú chalani koncertovať na pražskom letisku Letňany. Pozor: Klip zobrazuje zábery filmového pôrodu.

Úplne zapadnúť prachom nechce ani popová babička Madonna, ktorá spolu s raperom Sickickom zremixovala svoj starší hit Frozen. Názor, ako sa im to podarilo, si urobte sami.

Započúvajte sa aj do:

Čím si rozhýbať tanečné bunky v tele?
Slúchadlá nasadiť a stlačiť PLAY
Multižánrový február vás novinkami možno až roztancuje

Facebook Comments