Bezdrôtová nabíjacia stanica 4V1
Bezdrôtová nabíjacia stanica Qivation TiO2 je dokonalá vychytávka, ktorú musíte mať. Je to vecička, ktorá spája štyri funkcie v jednom zariadení. Okrem bezdrôtovej nabíjačky vám poslúži ako stojan na mobil, dotyková stolná LED lampa s príjemným svetlom, ale aj ako čistička vzduchu, ktorá vydezinfikuje všetky vaše osobné veci a navyše pritom rozkladá zápach a znečisťujúce látky. Z hľadiska kompatibility ju možno považovať za univerzálnu. Má výstup pre Samsung Galaxy, iPhone, ale aj pre ostatné telefóny či bezdrôtové slúchadlá vrátane AirPodov. Okrem telefónov a slúchadiel na nej môžete nabíjať tablety, čítačku kníh kindle či iPad. (foto: thegadgetflow.com)

Reproduktor do sprchy
Ak patríte medzi tých, ktorí si pospevujú pod sprchou alebo neurobia bez hudby ani krok, zaostrite zrak na vodotesný bezdrôtový Bluetooth reproduktor Aqua Audio. Kompaktná veľkosť a elegantný dizajn prekvapí navyše krištáľovo čistým zvukom. S najhorúcejšou technológiou optimalizácie zvuku na planéte Zem sa jednoducho stratíte v hudbe s najdivokejšou kvalitou zvuku, akú si dokážete predstaviť. S funkciou Auto Pairing sa váš smartfón, tablet či iné Bluetooth zariadenie automaticky pripojí k Aqua Audio Cubo až do vzdialenosti 15 metrov. Okrem tlačidiel na regulovanie hlasitosti je vybavený tlačidlami na prepínanie skladieb, ba dokonca slúži aj ako handsfree, keďže má aj vstavaný mikrofón. Silná prísavka sa prichytí na dláždené steny či sklo, takže ho môžete použiť nielen v sprche, ale prakticky kdekoľvek. (foto: amazon.com)

Neónový gramofón
Ponorte sa do hudby s neónovým gramofónom Brian Eno, ktorý vďaka meniacim LED svetlám vytvára úplne nový zážitok z počúvania hudby. Základňa a tanier sú vybavené osvetľovacími mechanizmami, ktoré vytvárajú voľný tok jedinečných farebných kombinácií. Táto štýlová vychytávka je navyše úžasným bytovým doplnkom. Navyše ide o limitovanú sériu. Len päťdesiat kusov obsahuje podpis samotného legendárneho britského producenta Briana Enu, ktorý spolupracoval s hudobníkmi, akými sú David Bowie, U2, Coldplay či Talking Heads. Skúmaním potenciálu svetla vytvára gramofón Brian Eno pri počúvaní hudby skutočne transcendentný pocit na hranici psychedelického zážitku. (foto: paulstolper.com)

Meditačná pohovka
Rezonančná meditačná pohovka Resonate vás presvedčí o tom, že meditácia nemusí byť ťažká. Na dosiahnutie maximálnej efektivity využíva tradičné techniky, ktoré kombinuje s vibráciami, zvukom a svetlom. Zhromažďuje obsah od rôznych meditačných sprievodcov z celého sveta a vylepšuje ho synchronizovanými vibráciami, zvukom a svetlami. Doslova vás nimi zahalí, aby ste sa dostlali k hlbokým úrovniam svojho vedomia. Privedie vás na iné myšlienky a pomôže sústrediť sa na to, čo chcete. Vďaka najnovšej vibračnej technológii upokojí váš nervový systém a uvoľní vaše telo, aby upokojila aj vašu myseľ. Súčasťou balenia sú slúchadlá, v ktorých sa miešajú meditácie s binaurálnymi rytmami a izochronickými tónmi, ale aj maska na oči, ktorá synchronizuje svetlá. Meditačná pohovka vám poskytne neuveriteľne pohlcujúci zážitok a navyše bude štýlovým doplnkom vášho interiéru. (foto: weresonate.com)

Za pozornosť stoja aj:

Vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich
Vychytávky pre každodenný moderný život
Vychytávky pre praktických a štýlových

Facebook Comments