Symbióza luxusu
Parížska módna ikona Balmain a luxusný škótsky výrobca whisky Chivas sa spojili po prvýkrát, aby vytvorili limitovanú edíciu zlatých fliaš, ktorá nadchne všetkých milovníkov kvalitného alkoholu.

Exkluzívna edícia
Tieto extrémne limitované a individuálne očíslované zlaté fľaše 15-ročnej whisky sú dekorované zlatou reťazou a kovovým zdobením typickým pre francúzsku značku Balmain. Kolekciu, ktorú vyvinula spoločnosť Chivas s Olivierom Rousteingom, kreatívnym riaditeľom Balmainu, obsahuje dve edície fliaš. Prvá exkluzívna edícia obsahuje fľaše, ktoré dostupné na predaj nebudú a fľaše z druhej edície budú k predaju len v limitovanom počte cez rezerváciu so spoločnosťou Chivas. Kvôli limitovanému počtu dostupných fliaš bude mať každý zákazník obmedzený nákup len na 3 kusy.

Chuť vysokej kvality
Vďaka jedinečnej spolupráci exkluzívna kolekcia prináša parížsky savoir faire do slávneho Škótska. Kolekcia je spojením dedičstva, inovácie a spoločnou víziou oboch značiek. Lahodnú chuť 15-ročnej whisky Chivas XV prináša zmes bohatej chute z hrozienok, teplej škorice a karamelu.


Mohlo by vás zaujať:

Poznáte najbizarnejšie alkoholy sveta?
Tip na drink: Zahrejte sa škandinávskym Glöggom
Najlepšia a najdrahšia škótska whisky

Facebook Comments