Niektoré slečny jej určite nevedia zabudnúť to, že zo zoznamu nezadaných stiahla jedného z najúspešnejších slovenských rapperov Majka Spirita. Našou januárovou cover girl je jeho ukrajinská manželka, múza a modelka Maria Dušička. A teraz sú všetky oči len na nej! Uznajte, priatelia, že nám rok 2022 veľmi pekne začína…

Za sebou už máte desiatky módnych fotení vo svete aj na Slovensku. Ale určite je trochu rozdiel fotiť pre dámsky a pre pánsky magazín. Za skvelým výsledkom musí stáť určitá „kreatívna chémia“ medzi modelkou a fotografom. Ako sa vám fotilo s našou Mafin pre BREAK?
Zbožňujem Mafin, máme za sebou už viacero projektov. Veľmi dobre sa s ňou spolupracuje, dokonale si rozumieme a máme rovnaké estetické cítenie, čo je naozaj dôležité. Navyše sa teším zo spolupráce s vaším magazínom.

Pochádzate z Ukrajiny, roky ste žili v rôznych svetových metropolách a precestovali kus sveta. A do života vám pribudlo aj Slovensko. Po takom čase, čo tu žijete, určite máte skúsenosti a viete ohodnotiť aj Slovákov. Akí teda podľa vás sme?
Myslím si, že Slováci a Ukrajinci sú si dosť podobní, sme otvorení a láskaví, zdieľame podobnú mentalitu a hodnoty. Takže bolo pre mňa celkom ľahké cítiť sa tu „ako doma“.

Okolo úspešných muzikantov sa mladé slečny vyskytujú v hojnom počte. Aké bolo vaše prvé stretnutie s Majkom Spiritom?
Začnime tým, že pre mňa nikdy nebol (a stále nie je) Majk Spirit. Prvýkrát sme sa stretli úplnou náhodou pred štrnástimi rokmi a potom znova pred tromi rokmi. Druhýkrát sme sa obaja rozhodli nenechať toho druhého odísť.

Foto: Mafin Laurincová

Teraz ste manželia a rodičia milej dcérky. Aký je Majk v úlohe otca a zároveň aj manžela?
Je plne oddaný obom rolám a je to podľa mňa ten najlepší kompliment, aký môže muž dostať.

Čím ste ho podľa vás zaujali natoľko, že teraz patríte k jeho hlavným ženám (popri jeho matke a teraz už aj dcérke) v živote?
Musíte sa jeho na to spýtať, ale ak mám hádať, malo by to súvisieť s tým, že sme si rovní. Taktiež sa nebojím povedať svoj názor, nech je akýkoľvek. A som pravdepodobne najzábavnejšia osoba v jeho živote

Pri pohľade na vás to bude asi zbytočná otázka, ale nedá mi sa neopýtať. Žiarlite na Majkove fanúšičky alebo to chápete ako bežnú súčasť jeho kariéry?
Odpoveď je áno. Som žiarlivý typ, ale, našťastie, nemám veľa dôvodov žiarliť na Majkove fanúšičky.

Foto: Mafin Laurincová

Odpustili by ste neveru?
Nie, nikdy.

My chlapi si myslíme, že nevere sa dá predchádzať jednoduchou životnou pravdou, stačí nám, aby ste boli dobré v kuchyni a aj v posteli. Ako by ste sa v týchto sférach ohodnotili?
Ak hovoríme o nevere, bez ohľadu na kuchyňu či posteľ, ak to daná osoba má v sebe, môžete urobiť veľmi málo. Preto si treba vyberať partnera veľmi múdro.

Akým spôsobom zvládate stresové situácie? Hovorí sa, že tým najlepším liekom na duševné zdravie je sex.
Práve teraz tá najlepšia vec, ktorá ma zbavuje stresu, je prespať celú noc! Ale ak by ste mi položili túto otázku pred pár rokmi, pravdepodobne by ste dostali inú odpoveď.

Foto: Mafin Laurincová

Na večerné zvádzanie by ste dali prednosť radšej čipkovanej bielizni alebo preferujete niečo iné?
Čipkovaná bielizeň je out, najradšej mám čisté hodvábne strihy.

Ako sa vám darí zvládať rodinu a kariéru? Sociálne siete sú jedna vec, ale realita býva iná. Vieme, že veľa žien vás vidí, ako stále dokonale upravenú a nevedia si vás predstaviť v kuchyni, či pri bežných domácich prácach. Čo by ste im odkázali?
Rozhodne nie som vždy nalíčená a ani nechcem byť, cítim sa pohodlne v kuchyni aj keď robím domáce práce. Ľudia si musia pamätať, že Instagram nie je realita a v mojom prípade na ňom zdieľam asi 10 % zo svojho skutočného života.

Nevieme, ako ste na tom so spevom, ale trúfli by ste si na spoločnú manželskú skladbu? Ovládate až päť svetových jazykov, takže teoreticky horúci slovensko-anglický „lovesong“ by nemusel byť zlým nápadom.
Na takéto niečo ma ešte Majk nepozval, aj keď som mu povedala, že som vždy k dispozícii pre nejakú spoluprácu, takže je to naozaj jeho smola! (smiech) Žarty bokom, nechcete ma počuť spievať, všetci moji priatelia mi to v ich prítomnosti zakazujú.

Foto: Mafin Laurincová

Hráte na nejaký hudobný nástroj? A ak nie, ktorý je vám najviac sympatický?
Hrám, na nervy môjho manžela ako virtuóz. (smiech)

V modelingu je veľká konkurencia, každý rok doň vstupujú nové neopozerané a dravé dievčatá. Máte medzi modelkami nejakú spriaznenú dušu, o ktorej viete povedať, že je naozaj dobrou priateľkou?
Áno, našla som si tam jednu z mojich najbližších osôb za posledných 10 rokov, s ktorými som sa stretla v modelingu, takže to nie je vždy iba súťaž. Aj skutočných priateľov nájdete v tomto odvetví.

Ktorú modelku považujete za svoj veľký vzor?
Mne osobne sa veľmi páči Rosie Huntington Whiteley a Irina Shayk.

Foto: Mafin Laurincová

Za skvelým výzorom a dokonalou postavou sú hodiny driny. Ako sa ale najradšej sama rozmaznávate?
Obľubujem salónovú kozmetiku, manikúru a pedikúru, tie sú nevyhnutnosťou. Tiež milujem masáže, kúpeľné procedúry, paru a saunu.

Predstavte si, že máte všetok potrebný čas, neobmedzené peniaze a potrebné miesto na vysnívaný kariérny sen. Čo by to bolo?
Vlastné podnikanie, buď v oblasti zdravia a krásy, alebo módy.

Foto: Mafin Laurincová

MARIA DUŠIČKA (34)

– narodila sa na Ukrajine v rodine, kde otec mal ruský pôvod a mama ukrajinsko-nemecký,

– s modelingom začala ako 15-ročná, v zahraničí žila od sedemnástich,

– dohovorí sa piatimi jazykmi (rusky, ukrajinsky, anglicky, španielsky a zdokonaľuje sa v slovenčine),

– v Londýne vyštudovala odbor interiérové dekorácie na Inchbald School of Design a absolvovala niekoľko kurzov histórie umenia,

– po stretnutí s Majkom o nej napísal hit „Ženy treba ľúbiť“, pri požiadaní o ruku pribudla pieseň „11“,

– v lete 2020 sa vydala na speváka Majka Spirita a 1. októbra 2020 sa stala mamou malej Arie, ktorú spolu učia po slovensky, rusky a anglicky,

na Instagrame má 67,9-tisíc sledovateľov. @maria.dusicka

Foto: Mafin Laurincová

Dotazník
Najsexi muž: Na prvom mieste je môj manžel, na druhom by mohol byť Idris Elba.
Najsexi žena: Irina Shayk.
Najobľúbenejšia pesnička: 2pac „Hit them up“.
Najobľúbenejší film: Good Fellas (Mafiáni).
Najobľúbenejšie jedlo: Hľuzovková pizza.
Najobľúbenejší nápoj: Voda alebo šampanské… Možno len šampanské.
Najdôležitejší ľudia v živote: Moja rodina.
Obľúbená destinácia: Buď pláž, alebo miesto na lyžovanie
Obľúbený hudobný štýl: Hip hop a rap.
Ideálny deň: Taký, aký si ho urobíte.
Tajný sen: Nebolo by tajomstvom, keby som vám ho prezradila.
Životné motto: Zostaň sám sebou

Foto: Mafin Laurincová

Produkcia: Romana Paulen
Foto: Mafin Laurincová
Makeup & hairstyle: Tomáš Vida
Styling: @boywithapeonytattoo
Exklusive fashion designer: Boris Hanečka
Nafotené v priestoroch The Velvet @thevelvetbratislava

Určite vás zaujmú aj naše predchádzajúce cover girls:

Lela & Karlos: Celebritný pár, ktorý sa vymyká bežnému priemeru
Horúca fitness influencerka: Martina Takáčová
Mladá diablica Vanessa Šarköziová

Facebook Comments