Otvárač fliaš pre vášnivého lyžiara
Zima ešte nepovedala svojim dňom koniec. Ak patríte medzi náruživých lyžiarov a zároveň si viete vychutnať dobré fľaškové pivo, určite zatúžite mať na svojej chate alebo doma takýto štýlový nástenný otvárač na fľaše. Dizajn, ktorý vytvoril Michael Bellino, opätovne využíva staré lyže a je dodávaný s montážnym vybavením potrebným na pripevnenie k stene vášho domova. K dispozícii je tiež nášivka na suchý zips, ktorú môžete použiť na pripevnenie starej plechovky od piva, aby do nej padali vrchnáčiky z otváraných fliaš. Každý z nich je ručne vyrobený v Millbury v štáte Massachusetts a má svoj vlastný jedinečný charakter. Takúto vychytávku môžete skúsiť vyrobiť aj doma, pokojne ako darček pre priateľa, ktorý miluje lyžovanie a po ňom apres-ski pivo. (foto:
uncommongoods.com)

Kinetická socha z morského piesku
Nechajte sa očariť pohyblivým pieskom ručne vyrobenej kinetickej sochy Klausa Boscha. Sledujte, ako sa jemné záveje svetlého, tmavého a trblietavého zlatého piesku presúvajú do púští, hôr, oblakov, dažďa, oceánov a dymu, pričom všetko upadá a prúdi jedno do druhého. Je to magická duševná dovolenka odohrávajúca sa napríklad priamo na vašom stole, a oveľa nezabudnuteľnejšia ako ktorákoľvek pracovná úloha, ktorej sa venujete. Kinetická socha z morského piesku je ideálna do kancelárie biznismenov, ktorých skvelo rozptýli, keď potrebujú pri práci na chvíľu vypnúť. Rovnako však môže byť skvelým doplnkom aj v domácnosti, ktorý vnesie do vášho interiéru organický a prírodný prvok. (foto: uncommongoods.com)

Celotelový zastrihávač
Zastrihávač vlasov fúzov a brady je univerzálnym darčekom pre každého muža. Ak ste si pod vianočným stromčekom jeden nenašli, môžete skúsiť tento konkrétny model od spoločnosti Wahl. Nielenže zastrihne fúzy a chĺpky na hlave, ale postará sa aj o to, aby bolo vaše celé telo hladké. Okrem zastrihávača chĺpkov v nose súprava obsahuje štyri nadstavce na strnisko, tri nadstavce na fúzy a šesťpolohovú vodiacu lištu. Súčasťou zastrihávača je hrebeň, čistiaca kefka, olej na čepele, nabíjačka a elegantné úložné puzdro. Čepele sú samoostriace, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Zariadenie vydrží v prevádzke hodinu na jedno nabitie. Potešte seba aj svoje okolie precíznym strihom, ktorý vám dodá elegantný a uhladený vzhľad. (foto: amazon.com)

Smart domácnosť o level vyššie
Máte radi smart vecičky a používate vo svojej domácnosti Alexu? So zariadením Echo Show 8 vám ukáže ešte viac. Zariadenie je vybavené 8″ HD dotykovým displejom s adaptívnymi farbami a stereo reproduktormi, ktoré oživia zábavu. Uskutočňujte videohovory pomocou 13-megapixelového fotoaparátu, ktorý využíva automatické rámovanie, aby ste boli v strede obrazu. Pozrite sa do svojich kalendárov a pripomienok. Použite svoj hlas na nastavenie časovačov, aktualizáciu zoznamov, zobrazenie správ alebo dopravnej situácie. Pomocou interaktívneho displeja alebo hlasom môžete ovládať všetky kompatibilné zariadenia spravovať tak celú svoju inteligentnú domácnosť. Navyše si na zariadení môžete vychutnať televízne programy, filmy v HD či stereo na rôznych platformách. Služba Amazon Photos premení plochu displeja na digitálny rám. Vďaka adaptívnym farbám budú vaše obľúbené fotografie vyzerať skvele pri akomkoľvek svetle. Pre ochranu vášho súkromia je možné elektronicky odpojiť mikrofóny aj kameru, prípadne zatvoriť fotoaparát. (foto: amazon.com)


Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre každodenný moderný život
Vychytávky pre praktických a štýlových
Vychytávky bez rozdielu veku

Facebook Comments