Stojan na bezdrôtové nabíjanie 3 V 1
Dajte zbohom zamotaným nabíjacím káblom. Ak patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, určite vás poteší prémiový bezdrôtový rýchlo nabíjací stojan, vďaka ktorému budete môcť nabíjať tri zariadenia súčasne, smartfón, hodinky aj slúchadlá. Stojan má navyše malú základňu, ktorá sa zmestí prakticky všade. Je ideálnym miestom pre nabíjanie vašich AirPodov. Na robustnej podložke nabijete váš telefón v polohe na výšku alebo na šírku, čo vám umožní používať smartfón aj počas nabíjania. Nabíjačku môžete použiť aj ako stojan, vďaka čomu je ideálna na sledovanie video obsahu. Predĺžený vrch umožní umiestniť hodinky na nabíjanie tak, aby ste na nich ľahko videli. A ešte jedna dôležitá informácia. Zariadenie je kompatibilné s: iPhone 8 a vyššie, Apple Watch SE/7/6/5/4/3/2, AirPods 2 a AirPods Pro. (foto: modernocollections.com)

Fitness kocky
Ak sa vám nechce rozmýšľať nad cvičebným plánom, môžete to nechať na náhodu. Doslova si hoďte kockou. Fitness kocky jednoducho rozhodnú za vás, ako bude vaše cvičenie vyzerať. Fitness kocky sú určené pre mužov, ktorí radi cvičia. Navyše sú skvelé na cestovanie, keďže na každé cvičenie je potrebná iba telesná hmotnosť a žiadne špeciálne vybavenie. Hoďte šiestimi cvičebnými kockami, aby ste videli, aké cviky budete vykonávať, potom hoďte siedmou kockou, aby ste dosiahli počet opakovaní. Ak si nie ste istí, ako vykonať jednotlivé sady, priložená praktická príručka, ktorá je súčasťou balenia, vás prevedie každou výzvou. Napokon, nikdy sa nebudete nudiť opakovaním tej istej rutiny, pretože existuje viac ako 45 000 možných kombinácií, aby vaše cvičenie bolo vždy iné a zaujímavé. (foto: uncommongoods.com)

Shield TV
Streamovací prehrávač médií NVIDIA SHIELD TV Pro môže streamovať všetky vaše obľúbené relácie v ohromujúcom rozlíšení 4K s Dolby Vision HDR a Dolby Atmos. Jeho nový dizajn prekvapí eleganciou a štýlom. Funguje tiež ako inteligentný domáci rozbočovač, herná konzola a mediálny server. Špičková technológia zahŕňa nový čip NVIDIA Tegra X1+, AI upscaling, Chromecast, hlasové ovládanie pomocou Google Assistant, extra porty USB 3.0, 3BG RAM a 16 GB úložisko. Navyše je kompatibilný so všetkými obľúbenými aplikáciami ako sú Netflix, Prime Video, Disney+, Hulu a YouTube. Zariadenie je vybavené najmodernejším diaľkovým ovládaním s aktiváciou pohybom a hlasovým ovládaním. Pre old school týpkov je k dispozícii aj klasický diaľkový ovládač. Ak ho doma niekedy nebudete vedieť nájsť, pomôže vám zabudovaný vyhľadávač diaľkového ovládača. (foto: amazon.com)

Smart zámok
Bezpečnosti nie je nikdy dosť. Ak chcete udržať svoj domov zabezpečený pomocou najnovších technológií, bude pre vás ideálny smart zámok August Wi-Fi 4. generácie. Toto zariadenie je takmer o polovicu menšie ako jeho predchodcovia. Jednoducho ho pripojíte k vašim existujúcim zámkom dverí a môžete ich zamykať a odomykať odkiaľkoľvek. Všetko, čo potrebujete, je 2,4 GHz Wi-Fi sieť. Už nebudete musieť hľadať kľúče ani sa báť, že ste pri odchode zabudli zamknúť. Pripojte sa a ovládajte zámok na dverách pomocou telefónu alebo inteligentných hodiniek. Ak chcete bezpečnosť ešte zvýšiť, môžete pridať ďalšie biometrické zabezpečenie. Nastaviť môžete aj automatické zamykanie a odomykanie, funkciu DoorSense, prístup pre hostí a živý informačný kanál o aktivite spolu s upozorneniami. Zámok sa dá spárovať s viacerými hlasovými asistentmi (Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit a Samsung SmartThings) pre dokonalú integráciu inteligentnej domácnosti. (foto: amazon.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre praktických a štýlových
Vychytávky bez rozdielu veku
Vychytávky pre dizajnových a technologických fanúšikov

Facebook Comments