Väčšina mužov asi nebude mať problém spoznať americkú streamerku, cosplayerku a sexi modelku Kaitlyn Siragusu, ktorá je v online priestore známejšia ako Amouranth. Spolu ju na všetkých známych sociálnych sieťach sledujú milióny ľudí, a ona na tom slušne zarába (ročne tiež v miliónoch). Od tých zábavných a voľne dostupných, až po tie pre dospelých a platených. Počas dňa v rámci svojej „pracovnej doby“  sa stihne hrať videohry, nakrúcať videá, kde si povedzme skúša plavky, a večer sa premení zvodnú dračicu bez zábran, ktorú sleduje niekoľko generácii veľmi zvedavých mužov.

Foto: reprofoto YouTube / Amouranth

Amouranth v rozhovore s americkým blogerom Anthonym Padillom uviedla, že nie je práve najideálnejšou partnerkou, pretože väčšinu dňa je zaneprázdnená vysielaním a tvorbou obsahu. „Ktorý chlap by chcel, aby som ho ignoroval 15 hodín denne, kým sa bavím s inými chlapmi online? Možno musí byť zúfalý, aby s tým súhlasil.“ Iné zdroje uvádzajú, že v skutočnosti žije v bežnom partnerskom zväzku, či je dokonca vydatá, a „stav slečny“ je iba dobrým trikom na štedrých fanúšikov, ktorí posielajú darčeky a hlavne platby. Pravdu však najlepšie pozná ona sama.

Foto: reprofoto YouTube / Amouranth

Šikovná rodáčka z amerického Houstonu si dobre uvedomuje, že pokiaľ je mladá a žiadaná, tak sa musí poriadne zabezpečiť, lebo konkurencia podobných slečien je obrovská. Zatiaľ môže byť pokojná. Svojim zvodným výrazom a bujnými krivkami má pri zaujímavom obsahu o fanúšikov na roky postarané.

V strede januára predstavila aj klip k svojej prvej pesničke Down Bad.


Mohli by sa vás rozpáliť:

Ako by Scarlett Johansson z oka vypadla
Divoká a mladá, užíva si rada
Vyzliekla policajnú uniformu a ostala radšej v plavkách

Facebook Comments