Za kráľovnú ohybnosti je považovaná sexi holandská rusovláska Yaëla Vonk. S baletom a ohýbaním tela ako šesť ročná, ktoré sa stalo jej vášňou. Má to v rodine, mama bola rovnako tanečnicou, a teraz vo veku 60 rokov nemá problém urobiť špagát. Pohybový talent si neskôr Yaëla zdokonalila na prestížnom Kráľovskom baletnom konzervatóriu v Haagu. Často necháva ľudí v nemom, keď predvádza svoje „gumene“ schopnosti. Denne naťahovacím cvikom venuje aspoň 30 minút.

Yaëla sa rada precvičí aj na verejnosti, a so zvedavcami nemá žiadny problém. Skôr jej to dokonca milo lichotí. Sama to opisuje ako doslova oslobodzujúci pocit. Mladá žena so zjavne exhibicionistickými sklonmi najradšej vyhľadáva parky, pláže, ale aj supermarkety. Väčšinou ľudia stoja v nemom úžase, čo dokáže predviesť s telom. V tu podobných ukážkach „si to svoje“ nájde športovec aj vyznávač ženskej krásy.

Ako tanečnici jej koronakríza prekazila dohodnuté vystúpenia, ale kráska neváhala, a presunula sa internet, kde sa viac sústredila na sociálne siete a platené profily s ľahko šteklivým obsahom. Práve tie jej začali generovať slušné príjmy.

Mohlo by vás zaujať:

Horúci vianočný pozdrav od Scarlett Bordeaux
Tvrdé údery môžu byť aj v sexi prevedení
Anna: Severská kráľovná fitness modeliek

Facebook Comments