Inteligentný šach
Patríte medzi tých, ktorí si počas dlhých zimných večerov radi zahrajú partičku šachu? Či už máte šachového parťáka, alebo nie, určite oceníte smart šachovnicu Square Off s ručne vyrábanými drevenými figúrkami. Vďaka tejto inteligentnej šachovnici môžete vyzvať umelú inteligenciu a trénovať šachy v dvadsiatich obťažnostiach – od úrovne začiatočníka až po veľmajstra. Ak ste pripravení na protivníka, pripojte sa online a spojte sa s viac ako 23 miliónmi hráčov prostredníctvom partnerských platforiem. Hrajte šach proti akémukoľvek online hráčovi z celého sveta a sledujte, ako sa súperove šachové figúrky automaticky pohybujú priamo na vašej šachovnici Square Off. Budete mať pocit, že sedí oproti vám. (foto: gadgenda.com)

Smart hodinky Mont Blanc
Inteligentné hodinky Montblanc Summit Lite navrhla spoločnosť Montblanc pre tých, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon a uprednostňujú zdravý a aktívny životný štýl. Sada patentovaných aplikácií Montblanc pre aktivity v spojení s ľahkými materiálmi odlišuje Summit Lite od klasického radu inteligentných hodiniek Summit. Samozrejmosťou sú senzory srdcovej frekvencie, mikrofón, barometer, akcelerometer či gyroskop. Vnútornú 1 GB pamäť dopĺňa úložisko s kapacitou 8 GB. Plnokruhový AMOLED displej s ultratenkým ohraničením elegantne dopĺňa čierny látkový remienok so špendlíkovou prackou z nehrdzavejúcej ocele s čiernym povrchom. Hodinky Montblanc Summit Lite jednoducho ukážu okoliu váš štýl a otvoria vám nové možnosti, ako sa zamerať na svoje zdravie a pohodu. (foto: montblanc.com)

Inšpirované profesionálnymi hudobníkmi
Vyhnite sa okolitému svetu, potlačte nežiadúce zvuky prostredia a vstúpte do svojej hudby. Bezdrôtové slúchadlá JBL CLUB ONE sú inšpirované profesionálnymi hudobníkmi. So zvukom Hi-Res, legendárnym zvukom JBL Pro a 40 mm vlastným oranžovým grafénovým meničom získate širokú škálu detailov a čistoty, vďaka ktorým bude spievať každá nota. Technológia True Adaptive Noise Canceling reaguje na prostredie a jeho zmeny v reálnom čase, prispôsobuje sa vám kompenzovaním úniku zvuku spôsobeného faktormi, ako sú vlasy, okuliare či pohyb hlavy. Funkcia SilentNow umožňuje ponechať funkciu True Adaptive Noise Canceling zapnutú aj bez hudby, takže vás nebude vyrušovať okolitý ruch. Polstrované oválne náušníky vám zabezpečia maximálne pohodlie. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a vyznačujú sa prémiovými, štýlovými dizajnovými detailmi, ako sú odolné kovové pánty, zvýraznený rám a kožená čelenka. (foto: jbl.com)

Štýlovka s top fotoaparátom za polovicu
Nový top smartfón od Huawei je tu a okrem toho, že upúta dizajnom a najnovšími funkciami, prekvapí tiež cenou – stojí polovicu, čo vlajkové lode iných výrobcov. Kvalitné snímky zaručí štvorica objektívov, zložená z 50-megapixelového hlavného fotoaparátu RYYB Ultra Vision, 8-megapixelového ultra-širokouhlého objektívu, 2-megapixelového snímaču hĺbky obrazu a makro objektívu. Vďaka tomuto nekompromisnému spojeniu odfotíte výnimočné portréty, panorámy, mestské fotografie či priblížené zábery s dokonalou presnosťou detailov. Za pozornosť stojí aj ultrarýchle nabíjanie pomocou pribalenej nabíjačky Super- Charge, vďaka čomu telefón doplní „šťavu“ z nuly na sto percent za menej ako 40 minút. Huawei nova 9 môže byť váš už za 499 eur. (foto: consumer.huawei.com/sk

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre dizajnových a technologických fanúšikov
Vychytávky aj pre fanúšikov atypických riešení
Vychytávky do každého ročného obdobia

Facebook Comments