Vyrastali už v dobe moderných technológii, a tak počítače, mobily a internet berú ako úplnú samozrejmosť. To sa odzrkadlilo aj na ich preferenciách. Závery štúdie uverejnil aj web dailystar.co.uk.

Takmer tri štvrtiny (74 %) osôb mladších ako 25 rokov tvrdí, že najvyššou prioritou do roku 2022 je spoľahlivé širokopásmové a mobilné internetové pripojenie, pred tým, ako budú v partnerskom vzťahu (51 %), odídu na dovolenku bez obmedzení (70 %) alebo si kúpia nové oblečenie (61 %). Čítate dobre, dali prednosť rýchlemu internetu pred partnerom. Za dôležité uviedli aj postup v kariérnom rebríčku, možnosť práce z domu a výber bezpečného bývania.

Sharon Meadowsová, riaditeľka spoločnosti EE, povedala: „Je jasné, že konektivita je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. „Spoľahlivé pripojenie doma aj na cestách je pre mladých dospelých nevyhnutné. „Schopnosť byť online rýchlo a bez problémov je jedným z najdôležitejších faktorov v tom, ako žijú svoje životy, čo zákazníci získajú s mobilnými plánmi EE Full Fibre, 4G a 5G.“

Mohlo by vás zaujať:

Aká farba očí je najatraktívnejšia pre mužov a ženy?
Chlapi pozor, preferencie mladých žien sa menia
Nečítanie negatívnych správ má svoj zmysel

Facebook Comments