Konferenčný smart stolík
Sobro je inteligentný konferenčný stolík navrhnutý tak, aby podporoval váš životný štýl. Predstavte si vo svojej obývačke stolík, ktorý má v sebe zabudovanú chladničku, dva Bluetooth reproduktory, dva nabíjacie porty, štyri zásuvky a aby toho nebolo málo – aj LED osvetlenie. Je to jedna z najnovších revolučných inovácií v obývacej izbe od vynájdenia diaľkového ovládania. S týmto konferenčným stolíkom budete mať svoje nápoje a jedlo  na dosah a navyše vždy správne vychladené. Na chladenie vína, piva a nápojov používa kompresor a ponúka presné ovládanie teploty, ktoré si môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám. Vytvorte si vhodnú atmosféru podľa svojej nálady alebo začnite párty s bohatou hlbokou kvalitou zvuku. Dva reproduktory Bluetooth na každej strane konferenčného stolíka sú pripravené poskytnúť vylepšený zvuk a bohaté basy. Celé to podčiarknite LED osvetlením, ktoré sa nachádza na jeho spodnej strane. Všetko môžete jednoducho ovládať pomocou dotykovej obrazovky z tvrdeného skla na vrchnej strane stolíka. Nie je potrebné sťahovať aplikáciu. Stačí ho len zapojiť do elektrickej zásuvky a vychutnávať si  všetky funkcie, ktoré poskytuje (foto: wayfair.com)

Fotomobil, ktorý s vami udrží krok
Po dlhej dobe sme sa dočkali – najnovší top smartfón od Huawei je tu a okrem toho, že upúta dizajnom a najnovšími funkciami, prekvapí tiež cenou. Kvalitné snímky zaručí štvorica objektívov, zložená z 50-megapixelového hlavného fotoaparátu RYYB Ultra Vision, 8-megapixelového ultra-širokouhlého objektívu, 2-megapixelového snímaču hĺbky obrazu a makro objektívu. Vďaka tomuto nekompromisnému spojeniu odfotíte výnimočné portréty, panorámy, mestské fotografie či priblížené zábery s dokonalou presnosťou detailov. Za pozornosť stojí aj ultrarýchle nabíjanie pomocou 66 W nabíjačky SuperCharge, vďaka čomu telefón doplní „šťavu“ z nuly na sto percent za menej ako 40 minút. Najnovší smartfón Huawei nova 9 môže byť váš už za 499 eur. (foto: consumer.huawei.com/sk)

Mobilné 3D kino
Mobilné 3D kino Royole Moon prináša osobný a pohlcujúci filmový zážitok kedykoľvek a kdekoľvek. Royole Moon je vybavený displejmi Moon vo full HD rozlíšení, špičkovými slúchadlami s potlačením hluku, skladacím dizajnom pre maximálnu prenosnosť, vlastným operačným systémom, pripojením k Wi-Fi sieti, ako aj HDMI a USB adaptérmi, ktoré vás môžu pripojiť k akémukoľvek zábavnému obsahu – filmom 2D a 3D, hrám a hudbe. Pravé slúchadlo má zabudovanú patentovanú senzorovú technológiu, ktorá ponúka citlivejšie a presnejšie dotykové ovládanie. Špeciálne navrhnutý plnohodnotný operačný systém navyše umožňuje prehľadávať váš osobný obsah, prehliadať internet a prispôsobovať nastavenia vašim aktuálnym potrebám. (foto: gadgenda.com)

Sadnite si na lebku
Francúzsky dizajnér Gregory Besson v kresle v tvare lebky spája estetiku a nadčasové spochybňovanie smrti. Toto skutočné majstrovské dielo apeluje na staré i nedávne techniky výroby. Telo lebky je napríklad vyrobené zo sklenených vlákien, čo zodpovedá technike mnohých rezbárov od 60. rokov. Kožené sedadlo je zasa v štýle Chesterfield, ktorého začiatky siahajú do 18. storočia. Bessonove kreslo v tvare lebky sa vyrába v rôznych farbách a s rôznymi povrchovými úpravami. Každé je očíslované, podpísané a tým pádom jedinečné. Určite zapôsobí na každého, kto si do neho sadne, ale aj na tých, ktorí ho budú iba obdivovať z diaľky. (foto: greghome.fr)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky aj pre fanúšikov atypických riešení
Vychytávky do každého ročného obdobia
Vychytávky pre teplo, turistiku aj zábavu

 

Facebook Comments