Okrem zápasov je sympatická Paige Michelle VanZant zároveň americkou modelkou, príležitostnou herečkou a trochu prekvapujúco aj spisovateľkou. Objavila aj v televíznych seriáloch Dancing with the Stars a Chopped .

Jej rodičia vlastnili tanečné štúdio a vychovávali ju skôr k baletu, jazzu a hip-hopu. V puberte trochu zdivočela a viac ju zaujali motorky, rybárčenie a príroda. Lenže bojovníčka sa v nej prebudila počas strednej školy, kde ju šikanovala skupina dievčat. Kvôli posmeškom na rodné priezvisko Sletten, ktoré jej posmešne zmenili na „Slutton“ (Štetková), sa Paige úradnej premenovala na VanZant. Táto negatívna skúsenosť ju naučila sa brániť aj bojovať. Dnes by drzé slečny zo školy asi s radosťou nakopala tam, kde chrbtu končí slušné pomenovanie.

Kráska zvyčajne útočí agresívnym uchopením a potom sa snaží ukončiť boj údermi. Jej bojový štýl zahŕňa ground-and-pound, špinavý box a širokú škálu úderov. Keď stojí, často presúva boj smerom k plotu a využíva kolená, lakte, predlaktia, údery a hody. Určite využila aj znalosti z BJJ (má modrý opasok).  V profi wrestlingu sa prvýkrát objavila 15.9.2021.


V roku 2018 si nechala zväčšiť prsia. Na zvedavú otázku novinárov len uviedla. „Som dievča a vždy som chcela svoje vlastné prsia. Nikdy neprišli, tak som si ich kúpila.“ Kto sa po zhliadnutí fotiek chystá Paige vypisovať milostné listy, nech rovno zadrží. Od roku 2018 tvorí pár s bojovníkom Austinom Vanderfordom. Dobrou správou pre zvedavých fanúšikov je, že na jej osobnej webstránke ponúka svoje šteklivé fotky. Síce za poplatok, ale horúce.

Mohlo by vás zaujať:

Blond bombardér, výstižnejšiu prezývku už nemohla dostať
Anna: Severská kráľovná fitness modeliek
Ak by bol komiksový Hulk ženou, bola by to ona

Facebook Comments