O tú sa postarala kalifornská spoločnosť zaoberajúca sa hračkami a robotmi pre dospelých RealDoll. Dokonale tvarované silikónové telá ich sexbotov sú vybavené umelou inteligenciou a širokou škálou pocitov. CEO RealDoll Realbotix, Matt McMullen, najnovšie potvrdil rozšírenie portfólia o sexbotku s čisto lesbickou orientáciou. „Nielenže potrebujeme vytvoriť odlišné pohlavie, ale taj odlišné sexuálne preferencie v jej profile, a to bude niečo, čo by malo byť zaujímavé aj pre ženskou klientelu,“ verí McMullen.

V roku 2017 firma predstavila silikónovú bisexuálnu krásku Harmony, v lete 2021 potom aj mužského sexbota Henryho, ktorý sa reálne dostane do spálni zákazníkov už v roku 2022. „Tiež  je nutné zabezpečiť, aby sexandroid schopný zdvihnúť jednou rukou celé svoje telo, neublížil človeku, s ktorým bude v posteli,“ dodal McMullen. Osamelí jedinci alebo experimentujúce páriky tak majú nový impulz na šetrenie.

Presný výzor ani meno novej bábiky pre ženy ešte neboli zverejnené. Na iných modeloch je vidieť, že vizuálnu stránku už majú zvládnutú.

Mohlo by vás zaujať:

Bordel budúcnosti je sofistikovaný biznis
Bizarná aukcia: Vydražte si pobyt s bábikou na sex
Keď srdce nepočúva rozum, vznikne podobný pár

Facebook Comments