Usmiaty Tor Eckhoff (†57), známy skôr pod prezývkou Apetor, totiž nešťastne zomrel. Milovník prírody, otužovania a vodky sa utopil. Veselý chlapík žil v nórskom Sandefjorde, kde pracoval ako robotník v továrni na farby. Vo voľnom čase od roku 2006 nakrúcal vtipné klipy a ulietaval na zábavných fotkách.

Jeho prvé prelomové video, ktoré v priebehu týždňa získalo viac ako milión videní, bolo „On Thin Sea Ice 2“. V ňom predvádzal korčuľovanie, pitie vodky, potápanie a plávanie v ľadovom jazere. K tomu vydával zvuky podobné tuleňovi. Práve na absurdný humor prilákal zástupy priaznivcov z celého sveta.

Jeho posledné video s názvom „Ja nie som mŕtvy, dnes mám 57“ bolo nahrané 22.11. 2021, päť dní pred jeho smrťou. 26. novembra 2021 Eckhoff spadol cez ľad v jazere neďaleko nórskeho Kongsbergu počas natáčania príspevku pre svoj videokanál. Zachránili ho potápači a bol letecky prevezený do nemocnice, kde na druhý deň zomrel. Polícia uviedla, že do ľadu bola vyrezaná diera, a že na mieste nešťastia bol sám.

PS: Večerným pohárom vodky si pripijeme na jeho pamiatku.

Mohlo by vás zaujať:

Humorista sa nezaprie ani na vlastnom pohrebe
Bláznivý Rémi sa nezaprie ani pri olympiáde
Francúzsky komik a jeho futbalové kopy za každý tím

Facebook Comments