Farming Simulator 22
Pre niekoho nepochopiteľný simulátor, pre iného totálny relax v úlohe moderného roľníka. Svoju farmu si budujete v troch európskych a amerických prostrediach. Pestovanie plodín (pšenica, kukurica, zemiaky, bavlna…), chov hospodárskych zvierat a vyskúšate si aj lesníctvo pri meniacich sa ročných obdobiach.  Kde inde si môžete bez skorého vstávania osedlať desiatky poriadnych hospodárskych strojov bez patričného vodičáku?

Platforma: PC, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X
Dostupné od: 22.11. 2021
PEGI: 3

 

Forza Horizon 5
Máte už prezuté zimné pneumatiky? Tu to riešiť našťastie nemusíte. Čaká vás len zábava z pretekov a dobrodružstvo za volantom. Na štyroch kolesách preskúmate živú a neustále sa vyvíjajúcu sa krajinu otvoreného sveta v Mexiku. Zajazdíte si v stovkách najúžasnejších svetových áut cez púšte, džungle, staré mestá, ruiny, pláže, kaňony a rôzne prírodné krásy. Kampaň obsahuje stovky výziev pri ktorých spoznáte nové postavy a ovplyvníte výsledok misie. Správnu atmosféru jázd navodí aj meniace sa počasie. Pripútajte sa, začína herná divočina a lá viva la Mexico!

Platforma: PC, Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X
Dostupné od: 9.11. 2021
PEGI: 3


Battlefield 2042

Jedna z očakávaných akčných hier roka je na dosah. Zápletka? V roku 2042 extrémne poveternostné udalosti a konflikty o zdroje posunuli rovnováhu globálnej moci. USA a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo masy bojových veteránov tvoria nezávislé skupiny známe ako Task Forces. Boj o budúcnosť začína. Na nedočkavých hráčov čaká ďalšia generácia totálnej vojny, kde sa dynamicky menia bojiská, a pomoc nájdete u svojho tímu a v rôznych zbraniach. S podporou pre 128 hráčov si užijete akciu v rozsiahlych prostrediach. Vývojári ohlásili aktualizované režimy pre viacerých hráčov – Conquest, Breakthrough a zbrusu novú zónu Battlefield™ Hazard. Sedem masívnych máp navodí veľkolepý herný bojový zážitok pre pechotu aj vozidlá. Bojovú kreativitu si precvičíte výberom zo zoznamu špičkových zbraní, vozidiel, prúdových lietadiel, helikoptér a nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Vybrať si môžete aj svoju úlohu na bojisku, vytvoríte si čaty z nového systému špecialistov, ktorí majú jednu špeciálnu vlastnosť (napr: sniper s dronom, strelec s hákom na lane …). Zahrejte si prsty, ide do tuhého.

Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X
Dostupné od: 19.11. 2021
PEGI: 16

Herné tipy na večer:

Jeseň sychravá, to je nálada po večeroch hravá
Far Cry 6: Túto revolúciu musíte vyhrať
WRC 10: Tu môžete smelo pridať plyn až na podlahu

Facebook Comments