Prenosný krb Wood
Model Ground Low je najmenším a zároveň prenosným bioetanolovým krbom v zbierke Wood od holandskej spoločnosti Le Feu. Krb je preto ideálnou voľbou počas chladného večera na terase, balkóne, v letnom dome alebo v byte, kde nezaberie veľa miesta. Napriek malým rozmerom sa nešetrilo ani na kvalite, ani na funkčnosti. Krb má krásny škandinávsky štýl. Jeho dizajn odkazuje predovšetkým na minimalizmus, nič nie je náhodné a každý malý detail má svoj význam. Oválny tvar v strede poskytuje dobrý výhľad na oheň. (foto: lefeufires.nl)

Pripravte sa na strašidelnú párty
Nezáleží na tom, či budete piť víno počas maratónu hororových filmov v neskorých nočných hodinách, postávať v strašidelnom kostýme na halloweenskej párty, alebo len tak sedieť a nudiť sa vo vínnej pivničke na chalupe, určite si však vychutnajte pitie z tohto nápaditého vínneho pohára z rady Skeleton. Strašidelné poháre na víno, inšpirované kostenými zvyškami mŕtvych, majú stonky vyrobené zo zliatiny zinku v tvare malých kostier, ktoré držia nad nimi misku zo sodnovápenatého skla. Výrobca nemyslel len na milovníkov vína, a tak sa rada Skeleton rozšírila aj o poháre na whisky, šampanské a vodu. (foto: greenhead.com)

Hračka pre chlapa
Všetky najrýchlejšie autá na svete obsahujú výkonný motor V8: McLaren, Ferrari, Lamborghini. Teraz už nemusíte len snívať o vlastníctve tohto motora, môžete ho vlastniť a dokonca aj postaviť sami. Poskladajte si svoj vlastný plne funkčný benzínový motor. Staňte sa profesionálnym mechanikom bez olejových škvŕn a užite si zážitok zo súpravy motora Haynes V8. Motor sa skladá z takmer 300 jednotlivých plastových a kovových dielov, ktoré vám dajú zabrať, keď sa pokúsite zostaviť tento nádherný kus inžinierskej vynaliezavosti. Po úspešnom zložení a po hodinách práce vás iste poteší autentický zvuk motora V8, ktorý dopĺňajú svietiace zapaľovacie sviečky. (foto: menkind.co.uk)

 

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre teplo, turistiku aj zábavu
Vychytávky pre outdoorových nadšencov
Vychytávky pre kreatívnych, zvedavých a starostlivých

Facebook Comments