A už máte darček kúpený, či aspoň premyslené, čo jej budete kupovať? Že vám to stačí riešiť až tesne pred Štedrým dňom?

Nečakajte na poslednú chvíľu, aby ste nemali problém s nedostatkom rôzneho tovaru
Nákup na poslednú chvíľu by sme obzvlášť tento rok neodporúčali. Veď odvšadiaľ počuť správy, že chýba tovar, hlavne, čo sa elektroniky týka, ale problémy napríklad hlásili už aj tlačiarne, čo znamená, že aj ďalší obľúbený darček na Vianoce, kniha, môže byť zrazu nedostatkový tovar.

Ak ste teraz začali horúčkovito rozmýšľať, čo dať svojej polovičke na Vianoce, ospravedlňujeme sa, že sme vás mierne vystresovali. Aby sme vás v tom nenechali, máme tu pár tipov na darčeky, z ktorých si môžete vybrať ten pravý pre svoju partnerku. Zaručene medzi nimi nájdete niečo, čo poteší každú ženu, vrátane tej vašej.

 Začneme niečím možno nie až tak originálnym, ale zaručene je to niečo, čo neodmietne zrejme žiadna žena. Hovoríme o štýlových kabelkách. Je vôbec žena, ktorá nemá aspoň dve rôzne kabelky? Jednu elegantnú, ktorú nosí hlavne do práce a jednu „športovú“ k podobne ladeným outfitom. Áno, výber kabelky ako darčeka môže byť pre muža náročný, ale ak svoju partnerku počúvate, určite sa už niekedy rozplývala nad nejakou kabelkou, ktorú by chcela mať.


Darčeky pre ženy, ktoré najradšej trávia čas v prírode
Alebo predsa len chcete niečo, čoho výber možno nebude pre vás tak problémový? Chodieva vaša partnerka rada na turistiku? A ešte radšej obdivuje krásne výhľady z vysokých vrcholov, či početných rozhľadní? Kúpte jej na Vianoce ďalekohľad! Áno, turistické ďalekohľady možno nie je kategória darčekov, ktoré by sa zvyčajne kupovali ženám, ale ak tá vaša trávi radšej čas v prírode ako prezeraním módnych časopisov, môže to byť ideálny darček pre ňu.

Keď už spomíname čas strávený v prírode, teploty poriadne klesajú a tak je potrebné teplejšie sa obliekať. Taký pekný sveter z teplej vlny, to je to pravé na blížiacu sa zimu. Ak vaša polovička rada stále niečo vyrába, kúpte jej kvalitnú vlnu na pletenie a možno z toho budú aj tie svetre. Rozhodne ich cez zimu využijete.


Darujte svojej partnerke zdravie
Tie najkrajšie darčeky často bývajú tie, ktoré nie sú hmotné. A zdravie býva často tým najväčším darom. Jedným z problémov, ktorý je okrem zdravotného aj estetický a ženy tak môže trápiť o to viac, je nepríjemná rosacea. Je to kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje začervenaním v centrálnej časti tváre. V neskorších fázach prichádzajú viditeľné rozšírené cievky na tvári. Ak sa tento problém nelieči, objavujú sa vyrážky, zapálené cysty, zhrubnutie nosa a dokonca aj chronický zápal oka.

Ak sa podobný problém začína prejavovať aj u vašej partnerky a doteraz ho riešila len rôznymi krémami, či masťami, podarujte jej radšej lepšie riešenie. Tým je zjemnenie prejavov rosacey takzvaným IPL, intenzívnym pulzným svetlom. Vďaka takémuto zákroku dochádza k deštrukcii spomínaných cievok, ktoré sa prirodzene vstrebú.

Vyriešte konečne problém, ktorý sa skrýva za dverami spálne
Niekedy vie ženu potešiť aj úplná „maličkosť“. Napríklad dobrý sex. Ak to medzi vami v posteli viazne a problém je na vašej strane v tom, že „to“ skrátka nejde, určite nič viac nepoteší vašu partnerku ako to, že tento svoj problém začnete konečne riešiť. Ak nepomôže zmena životného štýlu, či výživové doplnky, potrebné budú tabletky určené priamo na takéto problémy.

Pozor však na Kamagru! Nie kvôli tomu, že by nebola účinná avšak predaj tohto lieku nie je na Slovensku legálny, takže ak ho napríklad na internete objavíte, určite to bude len napodobenina, ktorá už nebezpečná byť môže. Preto radšej navštívte urológa, aby ste našli v prvom rade odborné riešenie.

Facebook Comments