Puffy deka
Mať po ruke deku je počas zimných večerov na nezaplatenie. V období, keď ešte nezačala vykurovacia sezóna, pri leňošení na terase alebo na gauči, ale aj pri turistike či táboráku. Štýlová Puffy deka je skonštruovaná tak, aby ste ju mohli napriek jej väčším rozmerom (180×130 cm) ľahko zbaliť ako spacák, je super ľahká a odolná voči vode. Vďaka syntetickému páperiu NanoLoft je môžete jednoducho oprať v práčke. Polyesterový povrch je príjemný na dotyk a farebne veľmi zaujímavý. Predáva sa vo viacerých farebných kombináciách alebo v jednofarebnom prevedení. Deka má po stranách šikovné klipy, ktoré ju udržia zavesenú na vašich ramenách, nech už sedíte kdekoľvek. Dodáva sa v ochrannom batohu. (foto: bespokepost.com)

Luxusný bronzový šach
Spoločenská hra Skyline New York je šachová sada unikátnych kúskov, ktoré vám umožňujú prejaviť lásku a podporu ranej architektúre mesta New York. Luxusná šachová súprava je navrhnutá z vášne pre šach a umeleckú architektúru. Masívny bronzový šachový dizajn je inšpirovaný rôznymi budovami, z ktorých niektoré sú vernými kópiami modelov stavieb zo začiatku roku 1900, ako aj z obdobia budovania mrakodrapov v New Yorku. Šachovú súpravu tvoria aj siluety niektorých miest. Každý kus je ručne odlievaný z masívneho bronzu, čo predstavuje zároveň vynikajúcu zbierku. Figúrky šachovej súpravy Skyline New York sú podlepené kvalitnou mäkkou kožou, ktorá dodáva každému kusu ochrannú základňu. Luxusný bronzový šach je perfektným darčekom pre milovníka architektúry a architektonického návrhu, ale aj pre tých, ktorí chcú preskúmať kreatívne miniatúrne stvárnenia. (foto: gadgenda.com)

Prenosný mini gril
Prenosný mini gril s nabíjačkou oceníte nielen pri kempovaní, ale aj pri turistike. Vďaka integrovanému generátorovému systému dokáže nielen variť a grilovať, ale premenou tepla na energiu aj nabíjať váš smartfón či iné zariadenie pripojiteľné prostredníctvom USB portu. Sada obsahuje ľahký prenosný gril a nástavce „KettlePot“, vstavanú nabíjačku, ale aj flexibilné USB svetlo, ktoré osvetlí samotný gril či okolie. Táto priestorovo úsporná a komplexná kempingová kuchyňa funguje na obnoviteľnej biomase, ako sú vetvičky, šišky a drevené pelety. (foto: uncommongoods.com)

Postavte si jaskyňu na bývanie
Máte radi cestovanie a jednoduchosť? Ak áno, prvý nafukovací stan Cave od spoločnosti Heimplanet vám ponúka veľmi pohodlný interiér a veľkorysý priestor aj na spanie. Je odolný voči poveternostným vplyvom a je vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Nafukovacia geodetická štruktúra zaisťuje vynikajúcu stabilitu aj vo veterných podmienkach a zaručuje ľahké nastavenie stanu, aby ste zo svojho výletu vyťažili maximum. Vďaka tomu je možné Cave postaviť veľmi ľahko, čo z neho robí výnimočné stanové riešenie pre kempovanie alebo turistické expedície. (foto: gadgenda.com)


Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre outdoorových nadšencov
Vychytávky pre kreatívnych, zvedavých a starostlivých
Vychytávky pre roztržitých, kreatívnych a čistotných

Facebook Comments