Jedinečná spolupráca medzi luxusným výrobcom hodiniek Bovet 1822 so svetoznámym esom vo svete motorizmu Rolls Royce prináša všetkým nadšencom luxusu hodiny, ktoré sú umiestnené priamo na palubnej doske.

Všestrannosť
Hodinky s mechanickým systémom tourbillon boli prvýkrát v histórii špeciálne navrhnuté, vyvinuté a vyrobené tak, aby boli vbudované do auta, ale aby sa dali zároveň aj prakticky vyberať. Vďaka revolučnému systému Amadeo sa tieto hodinky môžu jednoducho zmeniť na náramkové hodinky, na vreckové hodinky alebo dokonca na stolové hodiny.

Foto: bovet.com

Bezpečnosť a luxus
Švajčiarske hodinky boli namontované do palubnej dosky, čo zmenilo ich vývoj a zároveň sú považované za súčasť auta, preto musel byť držiak, samotné hodinky a všetkých 51 komponentov testovaných na vibrácie, vlhkosť a bezpečnosť rovnako ako všetky ostatné časti automobilu. Predtým žiadne iné hodinky neprešli takouto precíznou kontrolou a testovaním. Spoločnosť Bovet 1822 mala výzvu vyvinúť hodinky, ktoré je možné konvertovať z náramkových hodiniek na hodiny na palubnej doske namontované do špeciálneho držiaka, ktorý sa dá zasunúť do samotného auta.

Foto: bovet.com

Jedinečnosť
Unikátny model Boat Tail britskej automobilovej spoločnosti Rolls Royce a Bovet 1822 spolu vyrobili produkt plný superlatívov a symbiózu dizajnu, luxusu a kultúry, ktorý ich na trhu s luxusnými produktami urobilo skutočne jedinečnými. Dlhoročný proces výskumu a testovania ako výnimočný projekt zahrnul elitný tím inžinierov, dizajnérov, remeselníkov a hodinárov, ktorý spolu vytvorili dva produkty, jeden špeciálne navrhnutý pre dámu v červenom prevedení a druhý pre pána v modrom.

Foto: bovet.com

Mohlo by vás nadchnúť:

Excalibur „Glow Me Up“ – luxusné hodinky v cene malého bytu
Nový milostný trojuholník. Obrazy, šperky a hodinky
Pre pilota lietadla jasná povinnosť. Hodinky IWC Timezoner Chronograph

Facebook Comments