Čínsky J Hotel debutoval nedávno ako najvyšší hotel na vrchole mrakodrapu v Číne a bol vyhlásený ako druhý najvyšší hotel na svete. Pýchou luxusnej veže je nielen jej výška, ale svojim hosťom ponúka aj to najlepšie z oblasti životného štýlu, gastronómie, technológie, wellnessu a pohodlia.

Foto: J Hotel Shanghai Tower

Elegancia a luxus v oblakoch
Spoločnosť Jin Jiang patrí medzi luxusné hotelové skupiny, ktorá sa viac ako 10 rokov venovala detailnému spracovaniu a honosnej architektúre a dizajnu, aby priniesla do Shanghaju jedinečný hotelový skvost, ktorý spája spektrum z oblastí kultúry a umenia. Hotel prináša svojim hosťom exkluzívny zážitok z ubytovania a z využití ich služieb s autentickými čínskym nádychom. Interiér hotela, izby a apartmány sú skvostné priestory, ktoré boli na každom kroku oživené dýchajúcou kreativitou a umením. Dizajnéri pri zariadovaní použili glazúry, smalty, kovy, kryštály a mozaiky.

Foto: J Hotel Shanghai Tower

Ubytovanie na vysokej nohe
128-poschodový hotel je vysoký 632 metrov a nachádza sa priamo v srdci finančného distriktu v oblasti Lujiazui, z ktorého je nezameniteľný výhľad na celý Šanghaj. Na tomto bezkonkurenčnom mieste sa prelína moderná estetika s čínskou tradíciou a kultúrou. Hotel ponúka dokopy 165 izieb a z toho 34 apartmánov a každý hosť má exkluzívne k dispozícii vlastného komorníka, ktorí sú zároveň aj odborníkmi na mesto Šanghaj. Súčasťou hotela sú jeho nadštandardné služby, ktoré môžu hostia využiť – patrí k nim fitness centrum, bazény, kaderníctvo, revitalizačné wellness centrum s ázijskými procedúrami a špeciálne joga kúpele.

Foto: J Hotel Shanghai Tower

Gastronomické nebo
Gurmáni si môžu vybrať z bohatej ponuky zo siedmich miestnych reštaurácií a barov. Každý outlet má svoj unikátny dizajn a umelecké zariadenie. Reštaurácie ponúkajú bohaté menu, ktoré ulahodia nejednému labužníkovi. Okrem reštaurácie Heavenly Jin s medzinárodnou kuchyňou sa nachádza na 120. poschodí, čo ju robí najvyššie položenou reštauráciou na svete. Na svoje si prídu milovníci vynikajúcej stredomorskej kuchyne, japonského a čínskeho jedla, ktoré sa ponúka v zvyšných reštauračných konceptoch.

Foto: J Hotel Shanghai Tower

Mohlo by vás zaujať:

Honosný hotel v srdci kráľovnej Jadranského mora
Zakúste výnimočnosť starého: Hotel v srdci Los Angeles
Duch škótskej tradície ukrytý v hoteli

Facebook Comments