Kempingový stôl
Táto super ľahká a pohodlná kempingová stolička je oveľa lepšia ako objemné skladacie stoličky. Kempingová stolička TRONO sa po nafúknutí viac podobá na počítač alebo bežnú stoličku. Nafúknutie stoličky je veľmi jednoduché, pretože stačí otvoriť operadlo, otočiť sa, aby sa získal vzduch, a potom sklopiť otvor, zaviazať ho a zasunúť do operadla stoličky. Nie sú potrebné žiadne hlučné elektrické pumpy. Nafukovacia kempingová stolička, vyrobená prakticky pre každého, pojme až 150 kilogramov. V taške je neuveriteľne kompaktný, takže si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. (foto: gadgenda.com)

Jednokolka
Nemusíte patriť do kategórie tínedžerov, aby ste sa postavili na jednokolku a poriadne si užili poriadnu jazdu. Jednokolky totiž ponúkajú, oproti klasickým dvojkolkám, lepší zážitok z jazdy a väčšiu variabilitu pohybu, akým je napríklad otáčanie na mieste. Tak prečo sa nezabaviť a nedať svojim rekreačným aktivitám facelift s najbezpečnejším a najvyváženejším kolesom na svete. Onewheel+ XR Future Motion poskytuje jazdcom dostatok rovnováhy a hladkú jazdu akýmkoľvek terénom. Príťažlivý a pritom jednoduchý dizajn napovedá jednoduché použitie. Jednokolka je vybavená bezkartáčovým bezjadrovým motorom. Stačí sa nakloniť a ste v pohybe. Môžete sa tiež spojiť s inými používateľmi prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a merať svoje štatistiky. (foto: gadgenda.com)

Inteligentná prilba
Ak patríte medzi náruživých cyklistov, určite oceníte originálnu inteligentnú prilbu LUMOS Kickstart. Samozrejmosťou je, že je vyrobená z vysoko kvalitných  certifikovaných materiálov. Polykarbonátová škrupina je vystužená nárazu vzdornou penovou vložkou. Okrem základnej ochrany poskytuje účastníkovi cestnej premávky ďalšie zaujímavé funkcie, pomocou ktorých zabezpečuje jeho viditeľnosť. Je vybavená predným aj zadným LED osvetlením so svietivosťou až 500 lúmenov. Predné svetlo zabezpečuje osvetlenie trasy a bezpečnú jazdu v noci či za zhoršených podmienok viditeľnosti. Zadné svetelné ukazovatele smeru a automatické brzdové svetlá upozornia účastníkov cestnej premávky na váš cyklistický manéver. Súčasťou prilby je nabíjací kábel a bezdrôtové diaľkové ovládanie. (foto: amazon.com)

Hojdací stan
Chceli by ste sa pohodlne vyspať počas kempovania alebo si dokonalo oddýchnuť pri výletoch? S hojdacím stanom Opeongo AERIAL A1 to nebude žiaden problém. Závesný systém hojdacieho stanu, inšpirovaný napínacími popruhmi slackline, umožňuje štvorbodové spojenie, ktoré vytvára platformu podobnú kvalitnej detskej postieľke. Týmto spôsobom môžete zavesiť AERIAL A1 medzi dva stromy a spať v ňom ako v hojdacej sieti. Keďže je platforma stanu umiestnená vo vzduchu, je na spanie veľmi pohodlná a nehrozí, že by vás niečo počas relaxácie tlačilo. Hojdací stan je veľmi univerzálny. Môžete ho postaviť nad akýmkoľvek nerovným povrchom, skalami, koreňami stromov, potokom či riekou. Pokiaľ na jeho zavesenie nie sú na zvolenom mieste žiadne stromy, môžete ho postaviť jednoducho na zemi. Inštalácia je jednoduchá a vďaka popruhom s vysokou pevnosťou v ťahu sú materiály odolné. (foto: thegadgetflow.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre kreatívnych, zvedavých a starostlivých
Vychytávky pre roztržitých, kreatívnych a čistotných
Dizajnové vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich

Facebook Comments