S vyhľadaním  delikátneho problému by mohol pomôcť erekčný krúžok Adam Sensor od britskej spoločnosti Adam Healt, ktorý sleduje počet erekcii počas spánku. Téme sa venoval aj web latestpagenews.com.

Postup je jednoduchý. Muž si ho jednoducho večer nasadí ku koreňu penisu a ľahne si spať. Výrobca sľubuje, že po chvíli pán aj zabudne, že ho má vôbec nasadený. Krúžok počas noci počíta erekcie, aby sa dalo vyhodnotiť, či sa jedná o fyzický alebo psychický problém. Erekcie nie sú len ukazovateľom libida alebo výkonnosti v spálni, ale sú aj prejavom zdravia muža, najmä keď starne. V priemere má zdravý muž za noc 3 až 5 stoporení  pohlavného údu, čo sa časovo rovná  jeden a pol až trom hodinám „vlajky v pozore“. Práve nočné erekcie sú znakom toho, že je všetko v poriadku. Po zobudení muž vyplní do mobilnej aplikácie Adam Mobile App niekoľko údajov …. a dozvie sa výsledok.

CEO spoločnosti Christos Vasilakos pre denník The Sun povedal: „Keď sú nočné erekcie narušené, najčastejšou príčinou je starnutie. Ak ste diabetik, môže to byť aj poškodenie nervov spôsobené nízkou hladinou testosterónu alebo signalizáciou kardiovaskulárnych problémov. “
S online predajom krúžku sa počíta v druhej polovici roku  2022.

Mohlo by vás zaujať:  

Vyhnite sa im: Osem nepriateľov vašej erekcie
Erekcia na celé hodiny? Nechajte sa pohrýzť pavúkom
O takéto prvenstvo nestojí žiadny súdny chlap

 

Facebook Comments