A aj keď muži často o spôsobe „vykonania“ žiadosti príliš nerozmýšľajú, ženy si často predstavujú, pri akej príležitosti pred nich ich partner pokľakne so zásnubným prsteňom.

Nejde len o prsteň
V prípade, že je žiadosť o ruku niečo, čo nechcete odfláknuť, budete potrebovať oveľa viac než len prísť do zlatníctva a spomedzi luxusných zásnubných prsteňov s diamantom vybrať ten najdrahší a najokázalejší. Bude to chcieť vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, počas ktorej sa žiadosť o ruku odohrá.

Takou overenou príležitosťou, ktorá sa na žiadosť o ruku hodí zrejme vždy, je nejaký pekný pobyt. Taký môžete zažiť napríklad v krásnych apartmánoch v Jasnej. Okrem toho, že strávite príjemný predĺžený víkend, Jasná ponúka krásne prostredie pre takúto výnimočnú udalosť.

Romantike v horách sa len máločo vyrovná
Áno, niekto môže tvrdiť, že kvôli výstavbe a početnej stavebnej technike je v Jasnej viac stavebných pneumatík ako stromov a asi každý uzná, že výstavba tu bola v posledných rokoch naozaj rozsiahla a vhodná regulácia je skutočne potrebná. Ale na druhej strane, my sme taký národ, že ak by v Jasnej bol len jeden, či dva hotely, zase by sme frflali, že sa tam človek nemá ani kde ubytovať.

Nech je ako chce, nikto nemôže povedať, že Jasná neponúka krásne prostredie nielen pre turistiku a lyžovačku, ale aj pre oddychové romantické pobyty. Spolu s krásnym ubytovaním tak získate dokonalú „kulisu“ pre žiadosť o ruku a nebudete musieť ani celý deň vyzdobovať všetko od stola až po vnútorné parapety.

Najdôležitejšia je úprimnosť
A teraz k samotnej žiadosti o ruku. Ak je váš vzťah namiesto kvetnatých fráz založený na úprimnej láske a nehrozí, že do roka od svadby budete zháňať rozvodového právnika vo Zvolene, nemusíte si nacvičovať dojímavý príhovor. Vaša partnerka určite ocení aj neohrabanejšiu, ale o to úprimnejšiu žiadosť o ruku.

Hlavne sa príliš nestresujte. Nemôže sa predsa nič stať. A ak sa vám aj podarí nejaký brbt aspoň to vašu partnerku rozosmeje a tým odľahčíte celú situáciu, aby ste zvyšok tohto okamihu naplno precítili.

Facebook Comments