Nech už vo vašej domácnosti varí ktokoľvek, je dôležité, aby mal v kuchyni všetko, čo k príprave jedla potrebuje a aby sa v nej cítil príjemne.

Pozor na detaily
Možno sa vám to nezdá, ale v kuchyni trávite pomerne dosť času, ak si pripravujete vlastné jedlo do práce či deťom do školy. Ste však spokojní s dizajnom tohto priestoru a máte tu všetko, čo by ste chceli? Pre laika je náročné vyskladať kuchyňu tak, aby bola čo najpraktickejšia a často sa môže stať, že pri jej zariaďovaní zabudnete na určité detaily, ktoré sa neskôr ukážu ako kľúčové. To sa vám nestane v prípade kuchyne Oresi, kde sa vám na váš priestor pozrie odborník a dokonca môžete využiť služby mobilného kuchynského štúdia priamo u vás doma.

Predtým, ako si však vyberiete určitý typ kuchyne, si musíte dobre rozmyslieť napríklad aj to, aké spotrebiče chcete do linky zabudovať. Je náročné do už postavenej kuchyne neskôr inštalovať umývačku riadu alebo práčku, ak nemáte dopredu pripravené vývody. Taktiež si nechajte poradiť od odborníkov to, kam je najlepšie umiestniť prípojky do elektriny.


Menší priestor? Žiadny problém!
Ak máte menší priestor, nezúfajte, aj pre vás sú možnosťou zaujímavé kuchyne s modernými riešeniami, aby ste dostali z miestnosti čo najviac. Dnes máme možnosti výsuvných systémov z rohových skriniek, vďaka ktorým sa dostanete aj do inak neprístupných miest. Skrinky po strop vám zase dajú možnosť úložného priestoru na zariadenie, ktoré nevyužívate na dennej báze, no v kuchyni ho potrebujete mať.

Preto je možno niekedy lepšie nechať si poradiť od odborníkov, ktorí už pri prvom pohľade na váš interiér vidia, ako efektívne sa dá tento priestor využiť na novú kuchyňu. Výhodou je aj to, že si dopredu môžete nechať vypracovať 3D prevedenie kuchyne podľa vašich predstáv a diskutovať o všetkých možnostiach, aké práve vaša konkrétna miestnosť má.

V kuchyni sa predsa tvoria chutné recepty pre celú rodinu, tak si tu vyčleňte aj poličku na vaše obľúbené kuchárske knihy, prípadne si tu vystavte svoj vlastný receptár alebo ten, ktorý sa dedí od babičky. V nich nájdete vždy inšpiráciu nielen na nedeľný obed, ale aj na výborné zákusky či rýchlovky na uponáhľané dni.

 

Facebook Comments